М.Єжель: Оборонний бюджет 2011 р. буде збільшений на 5 млрд грн

Оборонний бюджет України 2011 р. буде збільшений практично на 5 млрд грн. В ньому передбачені кошти для вирішення соціальних проблем військовослужбовців.

Оборонний бюджет України 2011 р. буде збільшений практично на 5 млрд грн. В ньому передбачені кошти для вирішення соціальних проблем військовослужбовців. Про це повідомив міністр оборони України Михайло Єжель на полігоні "Чауда" в Криму, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Говорячи про можливість збільшення рівня грошового забезпечення військовослужбовців, міністр повідомив, що 22 вересня на засіданні уряду після доопрацювання постанови Кабінету міністрів України щодо деяких питань грошового забезпечення було прийнято рішення починаючи з 1 жовтня збільшити фактично у два рази рівень грошового забезпечення для плавскладу і льотного складу Військово-Морських Сил, льотного складу Повітряних сил, а також цим категоріям військовослужбовців інших силових структур держави.

"Оборонний бюджет 2011-го року буде збільшений практично на 5 млрд грн. У ньому передбачені кошти для вирішення соціальних проблем військовослужбовців", - зазначив М.Єжель.

Як він додав, зокрема передбачається підвищити грошове забезпечення кожного військовослужбовця приблизно на 980-1000 грн. "Але це буде шляхом преміювання. Той, хто добре служить, відповідно отримуватиме преміювання за свою службу", - зазначив М.Єжель.

Міністр оборони України також повідомив, що в рамках вирішення проблеми забезпечення житлом військовослужбовців цього року заплановано здати близько 2,5 тис. квартир.

"Для порівняння, минулого року Збройні сили отримали лише 85 квартир", - сказав голова вітчизняного оборонного відомства.

Нагадаємо, 2 вересня М.Єжель заявив, що витрати на оборону України в 2011 р. повинні скласти 13,6 млрд грн.

М.Єжель також повідомив, що практично вирішено питання про виділення на потреби Збройних сил України в 2010 р. 903 млн грн. Таким чином, бюджет Міноборони в поточному році складе близько 10 млрд грн.

Відзначимо, наприкінці березня ц.р. М.Єжель заявляв, що в цілому потреба ЗСУ у фінансуванні в 2010 р. складає 19 млрд грн, але, враховуючи складну економічну ситуацію, ЗСУ планують отримати близько 13 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся