Лижна естафета на Олімпіаді: Українці не кращі

Українські лижники Роман Лейбюк, Володимир Ольшанській, Олександр Пуцько і Михайло Гуміняк посіли 14 місце в естафеті 4х10 км на Олімпіаді в італійському Турині. Про це сказано на офіційному сайті Олімпіади.

Українські лижники Роман Лейбюк, Володимир Ольшанській, Олександр Пуцько і Михайло Гуміняк посіли 14 місце в естафеті 4х10 км на Олімпіаді в італійському Турині. Про це сказано на офіційному сайті Олімпіади. Олімпійськими чемпіонами стали лижники з Італії, срібло у німців, бронза у шведів. Назагал у гонці брали участь 16 країн. Таким чином за 10 днів Олімпіади в українських спортсменів такі результати: лижник Роман Лейбюк посів 18 місце в класичній гонці на 15 км; лижниця Валентина Шевченко посіла 21 місце в гонці на 10 км класичним стилем і 14 місце в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 15 км; лижник Михайло Гуміняк посів 47 місце в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 30 км; гірськолижник Микола Скрябін посів 47 місце в швидкісному спуску; біатлоністка Лілія Ефремова виграла бронзову медаль у спринті на 7,5 км. Національний олімпійський комітет визначив 53 спортсмени для участі в 20-х Олімпійських зимових іграх, які відбуваються в Турині (Італія) від 10 по 26 лютого. Олімпійська програма містить 15 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоєборство, керлінг, фристайл, хокей, фігурне катання, ковзанярський спорт, стрибки на лижах з трампліну, гірськолижний спорт, лижні гонки, шорт-трек, скелетон, санний спорт, сноуборд. На Олімпіаді розігруються 84 комплекти медалей, за які змагаються 2,5 тис. спортсменів. На Олімпійських зимових іграх в Норвегії 1994 р. Україна здобула 2 медалі, в Японії 1998 р. - 1 медаль, в США 2002 р. - жодної медалі.