В Луврі страйк, музей закритий через наплив кишенькових злодіїв

Середа 10 квітня 2013 18:51
Автор: RBC.UA
Лувр сьогодні, 10 квітня, виявився закритий у зв'язку зі страйком співробітників, стурбованих зростаючим числом агресивних кишенькових злодіїв, які орудують у найпопулярнішому світовому музеї, передає France 24. Від дій злодіїв потерпають як туристи, так і самі працівники Лувра.

Лувр сьогодні, 10 квітня, виявився закритий у зв'язку зі страйком співробітників, стурбованих зростаючим числом агресивних кишенькових злодіїв, які орудують у найпопулярнішому світовому музеї, передає France 24. Від дій злодіїв потерпають як туристи, так і самі працівники Лувра.

Читайте також: ТОП-10 міст, які має відвідати шанувальник мистецтва (фото)

У музеї заявили, що вже зверталися зі скаргою до французької прокуратури у грудні 2012 р. Співробітники Лувру вимагали переглянути систему безпеки в найбільш відвідуваних музеях і посилити в них присутність поліції.

Сотні співробітників Лувру зібралися сьогодні біля будівлі Міністерства культури в Парижі. Вони повідомили, що іноді їм стає страшно працювати, оскільки вони постійно стикаються з організованими групами кишенькових злодіїв, які стають дедалі більш агресивними.

Читайте також: Паризька поліція затримала банду продавців Ейфелевої вежі

Повідомляється, що шахраї працюють спільно з неповнолітніми, які можуть проходити до музею безкоштовно, і навіть якщо їх затримує поліція, вони повертаються назад через кілька днів.

Лувр є одним з найбільших світових музеїв. Заснований у 1793 р. в Парижі. У ньому зібрано предмети мистецтва різних епох, країн і напрямків. Серед найпопулярніших експонатів Лувру - роботи Дюрера, Тиціана, Босха, Вермеєра, да Вінчі та інших майстрів.

Читайте також: Лувр повернув Єгипту древні реліквії

Лувр - один з найбільших світових музеїв (третій у світі за площею: 160,106 тис. кв. м, з яких на 58,470 тис. кв. м розташовуються експозиції). Музей знаходиться в центрі Парижа, на правому березі Сени, на вул. Ріволі, в 1-му окрузі столиці. Будівля музею - старовинний королівський палац (Palais du Louvre). Кінна статуя Людовіка XIV позначає точку початку так званої історичної осі Парижа, але палац не вирівняний по ній.

Лувр - один з найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все, цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід; з античності до 1848 р. Європейське мистецтво новітнього періоду часу - з 1848 р. і до наших днів - представлено в Музеї Орсе і Центрі Жоржа Помпіду, а азіатське виставляється в музеї Guimet. Мистецтво Африки, Америки і Океанії експонується в музеї на набережній Бранлі.

Читайте також: Єгипетські власті мають намір зажадати в Німеччини повернення бюста Нефертіті

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся