ru ua

Найкращі матчі європейських футбольних чемпіонатів

Автор: RBC.UA
В Європу повернувся футбол. Якщо бути точніше, то просто відновилися національні чемпіонати. РБК-Україна представляє вашій увазі найбільш цікаві поєдинки, які зіграються в ці вихідні.

В Європу повернувся футбол. Якщо бути точніше, то просто відновилися національні чемпіонати. РБК-Україна представляє вашій увазі найбільш цікаві поєдинки, які зіграються в ці вихідні.

Чемпіонат України

15 жовтня, Таврія - Шахтар, 17:00
Матч між чемпіоном і командою, яка в цьому сезоні показує дуже цікаву гру. Плюс, "гірникам" слід пам'ятати про матчі з "Зенітом" в Лізі Чемпіонів. Так що у кримчан є всі шанси, що б відібрати очки у "Шахтаря".

Чемпіонат Англії

15 жовтня, Ліверпуль - МЮ, 14:45
Один з головних матчів світового футболу. Матчі між цими суперниками завжди проходили з фантастичними емоціями, накалом пристрастей і максимумі боротьби. Тож не пропустіть головний матч всього уік-енду.

Чемпіонат Німеччини
15 жовтня, Боруссія М - Байєр, 16:30
У Ливеркузені, після "срібла" минулого чемпіонату явно не задоволені нинішнім станом справ. 10 місце для такої команди, як "Байєр" - невдача. А ось у "Боруссії" повинні бути задоволені - команда демонструє гарний футбол і йде в трійці лідерів. При цьому, після останніх заяв Блохіна, буде ще цікавіше спостерігати за "Боруссією", а конкретно за кандидатом у збірну України Романом Нойштедтером.

Чемпіонат Італії

16 жовтня, Лаціо - Рома, 21:45
Ще один матч світового рівня. Римське дербі - це, як хороший кінотриллер. Результат римського дербі дуже складно передбачити, так як не залежно від положення команд, вони завжди влаштовую справжню "рубку".

Чемпіонат Іспанії

15 жовтня, Реал - Бетіс, 19:00
"Бетіс" йде на 7 місці. Але чи допоможе це йому? В останні сезони "Реал" і "Барса", здаються такими далекими від інших, що будь-яка гарна гра "Бетіса" буде все одно не рівня "Реалу".

Чемпіонат Росії

15 жовтня, Зеніт - Динамо, 17:30
Матч 1-ї та 3-ї команд Росії. І в разі перемоги москвичів, вони вирівнюються з Пітером за очками. Правда, є ще ЦСКА, яке може втрутитися в боротьбу за чемпіонство. Так що втрачати очки в цьому матчі не бажано нікому. А це робить цей поєдинок ще цікавіше.