Ліга Європи: «Шахтар» зіграв внічию з «Брюгге»

Донецький «Шахтар» зіграв черговий матч групового етапу розіграшу Ліги Європи. Підопічні Мірчи Луческу приймали на своєму полі бельгійський «Брюгге» і зіграли внічию: 0:0.

Почали команди в неспішному темпі, гра переважно проходила в центрі поля. Лише ближче до середини першого тайму команди почали створювати моменти. Відкрити рахунок в матчі могли «гірники», проте удар Жадсона із забійної позиції після прекрасного пасу Срни парирував воротар. Через дві хвилини відповіли бельгійці, проте з підступним ударом Перішича справився Пятов. Ще через 10 хвилин небезпечно пробивав Сонк, проте і тут відзначився Пятов. А перед самим свистком на перерву Луіс Адріано біг на зустріч з воротарем, проте далеко відпустив м'яч і момент був втрачений.

Другий тайм почався з атак футболістів «Шахтаря». «Гірники» повністю тримали гру під контролем, довго володіли м'ячем, і час від часу створювали загрози біля воріт гостей. Так, небезпечно били по воротах Жадсон і Рац, проте Стейнен був надійний. А в деяких моментах господарям поля в завершальній стадії атак просто не вистачало точності. У свою чергу гості часом проводили контратаки, і одна з них цілком могла закінчитися голом, але Сонк не зумів скористатися грубою помилкою захисту господарів поля. А перед самим фінальним свистком «гірники» мали прекрасний шанс для того, щоб вирвати перемогу в матчі, проте Левандовські не зумів потрапити в порожній кут після ювелірного навісу Срни. У результаті - нічия 0:0.