Ліга чемпіонів: Визначилися учасники плей-офф з груп А, B, С і D

Відбулися матчі завершального туру групового етапу Ліги чемпіонів в групах A, В, С і D, після чого визначилися всі учасники плей-офф з цих груп.

Так, в групі A ізраїльський «Маккабі» програв французькому «Бордо» з рахунком 0:1. Єдиний гол на 13-ій хвилині забив Жуссіє. Мюнхенська «Баварія» на виїзді розгромила туринський «Ювентус» з рахунком 4:1. Відкрив рахунок в матчі Трезеге, проте після цього голи Бутта, Оліча, Гомеса і Тимощука принесли німцям перемогу.

У групі B турецький «Бешикташ» програв удома московському ЦСКА з рахунком 1:2. Відкрив рахунок в матчі Красіч, проте під завісу другого тайму Бобо зрівняв рахунок. Та все ж на останній доданій арбітром хвилині Алдонін приніс москвичам перемогу. У іншому матчі німецький «Вольфсбург» з рахунком 1:3 поступився удома англійському «Манчестер Юнайтед». За «Манчестер» «хет-триком» відзначився Оуен, а у німців єдиний гол забив Джеко.

У групі C швейцарський «Цюріх» зіграв внічию з італійським «Міланом» - 1:1. Рахунок відкрили господарі поля завдяки голу Гаїча, проте в другому таймі Рональдіньйо з пенальті встановив остаточний рахунок в матчі. У іншому поєдинку французький «Марсель» програв удома мадридському «Реалу» з рахунком 1:3. У господарів голом наголосився Лучо, у іспанців «дубль» на свій рахунок записав Роналду, а ще один гол забив Албіоль.

У групі D лондонський «Челсі» зіграв удома внічию з кіпрським клубом АПОЕЛ - 2:2. За «Челсі» забивали Есьєн і Дрогба, а у гостей відзначилися Жевлаков і Мірославлевіч. В той же час мадридський «Атлетіко» з розгромним рахунком програв удома португальському «Порту» - 0:3. Голи забивали Бруну Алвеш, Фалькао і Халк.