Ліга чемпіонів: "Манчестер" зіграв внічию з "Порту", а "Арсенал" - з "Вільяреалом"

Відбулися перші два матчі 1/4 Ліги чемпіонів УЄФА. Англійський "Манчестер Юнайтед" зіграв вдома внічию з португальським "Порту" - 2:2, а ще один англійський клуб - "Арсенал", також розійшовся миром у виїзному матчі з іспанським "Вільяреалом" - 1:1.

Відбулися перші два матчі 1/4 Ліги чемпіонів УЄФА. Англійський "Манчестер Юнайтед" зіграв вдома внічию з португальським "Порту" - 2:2, а ще один англійський клуб - "Арсенал", також розійшовся миром у виїзному матчі з іспанським "Вільяреалом" - 1:1. "Порту" досить швидко вийшов вперед завдяки точному удару Крістіано Родрігеса. Після цього гості не зменшили обігів, і ще кілька разів досить небезпечно загрожували воротам англійців. Проте на 15-ій хвилині поєдинку Бруно Алвеш необережно віддав пас назад, а Руні не залишив шансів португальському голкіперові. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі з небезпечними моментами біля обох воріт і за 5 хвилин до фінального свистка Тевес таки зумів вивести свою команду вперед, завдяки ювелірному пасу Руні. Здавалося, англійці перемогу зі своїх рук вже не випустять, проте на останній хвилині матчу Маріано Гонсалес замкнув на дальній штанзі простріл Лісандро Лопеса - нічия 2:2 і тепер все вирішиться в у матчі в Португалії. У іншому матчі ігрового дня іспанський "Вільяреал" приймав на своєму полі лондонський "Арсенал" і вже на 10-ій хвилині матчу вийшов вперед завдяки красивому голу Сенни. Після цього англійці перехопили ініціативу і мали декілька хороших моментів для взяття воріт, проте зрівняти рахунок зуміли лише в середині другого тайму - відрізнився Адебайор. Після цього обидві команди ще могли забивати, проте надійно грали воротарі. У результаті - нічия 1:1.