Ліга Європи: «Карпати» програли «Боруссії», «Металіст» розгромив «Дебрецен»

У першому матчі групового етапу розіграшу Ліги Європи львівські «Карпати» програли вдома німецькій «Боруссії», а харківський «Металіст» на виїзді виграв в угорського «Дебрецена».

«Металіст» не мав жодних проблем у своєму матчі. На 23-ій хвилині Тайсон пройшов по правому флангу, легко обіграв Малінаускас і зробив передачу на дальню штангу, де самотній Едмар закотив м'яч у порожні ворота. А ще через десять хвилин Хав'єр подвоїв перевагу своєї команди. У другому таймі гості довели рахунок до великого. Спочатку Едмар оформив «дубль», через чотири хвилини Фініньо забив четвертий гол, а на останній хвилині Валяєв поставив крапку в матчі - 5:0 на користь «Металіста».

У іншому матчі групи голландський ПСВ зіграв удома внічию з італійською «Сампдорією» - 1:1.

Турнірна таблиця:

1. «Металіст» - 1 гра/3 очки
2. «Сампдорія» - 1/1
3. ПСВ - 1/1
4. «Дебрецен» - 1/0

Львівські «Карпати» за перші півгодини матчу пропустили два голи. Спочатку з пенальті відзначився Сахін, а подвоїв перевагу «Боруссії» Гетце. Однак до перерви львів'яни один гол відквитали завдяки точному удару Голодюка. У другій половині матчу господарям поля вдалося не тільки зрівняти рахунок - відзначився Кополовець, а й вийти вперед - гол на свій рахунок записав Кожанов. Однак втримати перемогу українцям не вдалося. На 87-й хвилині Барріос зрівняв рахунок, а на останній доданій арбітром хвилині Гетце, оформивши «дубль», приніс своїй команді перемогу - 4:3 на користь «Боруссії».

У іншому матчі групи французький ПСЖ на виїзді обіграв іспанську «Севілью» - 1:0.