Ліга Чемпіонів: стали відомі перші команди, що пройшли кваліфікацію

Стали відомі команди, які першими пройшли в основну стадію престижного європейського турніру, лишивши четвертий кваліфікаційний позаду, повідомляє сайт УЄФА.

Стали відомі назви команд, які першими пройшли в основну стадію престижного європейського турніру, лишивши четвертий кваліфікаційний позаду, повідовляє сайт УЄФА.

Іроні кир'ят-Шмоне - БАТЕ 1:1 (перший матч - 0:2)
Голи: Лєнче, 67 - Павлов, 90+4
Іроні: Амос, Цедек, Габай, Хасарма, Леві, Газаль, Тасевські (Еліша, 63), Абихазира, Лєнче, Саллалих (Абед, 61), Рохет (Бадаш, 55)
БАТЕ: Горбунов, Радьков, Бордачев, Симіч, Поляків, Ліхтаровіч (Юревич, 60), Володько, Сиваков (Олехнович, 83), А. Гліб (Павлов, 63), Мозолевський, Родіонов

Достатня перевага за підсумками першої зустрічі визначила настрій БАТЕ на матч-відповідь. Доречно було припустити, що білоруси не стануть форсувати події і будуть грати, що називається, по рахунку. В принципі, так і вийшло. Перший тайм пройшов спокійно, однак у другому
тиск біля воріт БАТЕ зростав, втілившись у забитий м'яч. Лєнче вразив ціль прекрасним ударом зі штрафного. Через деякий час хороші шанси упустили його одноклубники Шимон Абухазира і Барак Бадаш, однак кінцівка залишилася за гостями. БАТЕ вдався разючий контрвипад, в результаті якого Олександр Павлов замкнув передачу Мозолевського.

Панатінаїкос - Малага 0:0 (перший матч: 0:2)
Панатінаїкос: Карнезис, Вінтра, Веласкес, Пінто, Спіропулос, Витоло, Кацураніс (Марінос, 71), Зека (Мавриас, 46), Кристодопулос, Сіссоко, Форнаролі (Пікселів, 73)
Малага: Кабальєро, Хесус Гамес, Демікеліс, Велігтон, Монреаль, Тулалан, Камачо, Хоакін (Портільо, 90+2), Іско, Елісеу (Дуда, 89), Фабріс (Хуанми, 63)

Команда Мануеля Пеллегріні, забивши два м'ячі вдома, у матчі-відповіді з "Панатінаїкосом" показала прагматичний футбол і спокійно вийшла в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА, де зіграє вперше в своїй історії. Афінський клуб дуже невдало зіграв в атаці і в результаті буде доводити свою проф-пригодність у Лізі Європи УЄФА. Малага ж не особливо прагнула забивати, адже переваги здобутої тижнем тому вдома було більш ніж достатньо для спокійної гри проти ПАТ.

Марібор - Динамо З 0:1 (1:2)
Гол: Тонель, 12
Марібор: Хандановіч, Райчевіч, Меяч, Аргус, Цвижанович, Мертель, Филипович (Мезга, 47), Милеч, Ибраими, Таварес, Берич
Динамо: Келава, Шимуніч, Тонель, Виду, Ібаньєс, Пиварич, Саммір (крстанович, 83), Адеми (Калелло, 47), Бадель, Чоп, Бечирай (Леко, 46)

Тиждень тому "Динамо" перемогло з слизьким рахунком 2:1, що залишало "Марібору" непогані шанси на загальний успіх. Господарі, правда, почали зустріч у досить помірному темпі, який був тільки на руку їх суперникам. Освоївшись, підопічні Анте Чачича почали огризатися гострими контрвипадами. Спочатку Ясмін Хандановіч не без праці витягнув м'яч після потужного пострілу Дуйе Чопа, а потім Саммір перевірив реакцію кіпера Марібору підступним навісом з кутового. Чоп, правда, повернув м'яч в штрафну, і Тонел все-таки відправив снаряд у сітку.
За 20 хвилин до кінця Саммір отримав прекрасний шанс зняти всі питання. Опинившись наодинці з Хандановичем, бразилець вирішив перекинути суперника, але відправив м'яч прямо в руки голкіперові. А чверть години потому господарі залишилися вдесятьох - Аргус зупинив вибігаючого один на один Чопа не за правилами і був видалений з поля.

Удінезе - Брага 1:1 (по пенальті 4:5) (перший матч 1:1)
Голи: Армеро, 25 - Рубен Мікаел, 71
Удінезе: Бркіч, Бенатия, Данило, Домицци, Баста, Пінци, Виллианс (Баду, 46), Перейра
(Паскуале, 69), Армеро, Фаббріні (Майкосуел, 81), Ді Натале
Брага: Бету, Леандро Салино, Дуглао, Пауло Вінісіус, Ісмаїлі, Куштодіу, Угу Віана, Алан (Пауло Сезар, 94), Моссоро (Едер, 107), Куйт (Рубен Мікаел, 60), Ліма

На відміну від італійців "Брага" виступала в основній стадії турніру зовсім недавно - в сезоні 2010/11. Можливо, саме досвід допоміг гостям, які по ходу гри були не в найкращому становищі. Після нічиєї на своєму полі (1:1) португальцям треба було забивати в Удіне, і вони могли домогтися бажаного вже на 9-ій хвилині.
Ліма вийшов один на один з Желько Бркичем, але не зміг переграти голкіпера. "Удінезе" віддав перевагу, не форсуючи події і діяв переважно на контратаках. Одна з них, на 25-й хвилині, і призвела до голу у ворота Бету. Дієго Фаббріні знайшов у штрафній Душана Басту, той обробив верхній пас грудьми і переадресував м'яч на дальню штангу під удар Пабло Армеро - 1:0.
Перерва привела португальців в почуття, і ті незабаром кілька разів перевірили реакцію Бркича. Втім, не спав запал і у італійців. Активний Армеро міг зробити дубль, але замість пострілу в площину воріт завдав удару ногою в газон.
Пішла весела гра, як виявилося, на руку гостям. Спочатку Віана загрожував воротам Бркича ударом зі штрафного, потім головою пробив у ближній кут Моссоро, а на 72-й хвилині Рубен Мікаел зрівняв рахунок за сумою двох матчів.

Андерлехт - АЕЛ 2:0 (перший матч - 1:2)
Голи: Мбокані, 81, Яковенко, 89
Андерлехт: Прото, Дешахт, Одуа (Юхас, 80), Куяте, Василевські, Білья, Клештан, Жійє (Бруно, 74), Кану, де Суттер (Яковенко, 65), Мбокані
АЕЛ: Дегра, Доса Жуніор, Ніколау, Айроза, Карлітуш, Оуон, Руй Мігел (Майкон, 79), Деде, Монтейру (Жілберту, 37), Вухо, Едмар (Діксон, 62)

Вечір для бельгійського клубу, який зазнав поразки в першому матчі з рахунком 1:2, видався нервовим. Господарі не реалізували багато голевих моментів, і на якомусь етапі здалося, що воротаря суперника Матіаса Дегру їм вже не переграти. АЕЛ був дуже близький до створення головної сенсації раунду плей-офф, але на 81-й хвилині після передачі Массімо Бруно відзначився Мбокані, а незабаром наш співвітчизник Яковенко подвоїв результат.