Ліга Чемпіонів: "Баварія" знову обіграла "Юве", а "Барса" насилу пройшла ПСЖ

Завдяки двом голам, забитим в другому таймі, "Баварія" впевнено крокує в півфінал Ліги Чемпіонів. Туди ж попрямувала і "Барселона", яка розіграла з ПСЖ нічию 1:1, яка вивела в наступний раунд каталонців.

Барселона - ПСЖ 1:1
: Педро, 71 - Пастора, 50
Барселона: Вальдес, Алвеш, Піке, Адріано (Бартра, 62), Альба, Хаві, Бускетс, Іньєста, Педро, Фабрегас (Мессі, 62), Вілья (Сонг, 84)
ПСЖ: Сірігу, Жалле (ван дер Віль, 88), Алекс, Тіаго Сілва, Максвелл, Верратти (Бекхем, 83), Мотта, Лавессі (Гамейро, 81), Моура, Пастора, Ібрахімовіч

Матч почався без розгойдування. Господарі заробили штрафний в небезпечній близькості від воріт, проте Хаві Ернандес пробив неточно. В атаці Езекіль Лавецці стрельнув метрів з 15 з-під захисника - Віктор Вальдес був напоготові.

Парижани на цьому не заспокоїлися. Воротареві "Барси" незабаром довелося відбити удар Лукаса, а невгамовний Лавецці з вигідної позиції пробив вище. Підопічні Тіто Виланови хоч і більше володіли м'ячем, дійсно небезпечних моментів у першому таймі не створили. Без Мессі гра в нападі не клеїлася.

Гості творили куди гостріше. Найбільші очевидні можливості для взяття воріт виникли після прострілів Златана Ібрагімовича. Спершу Лавецці пробив у падінні, а потім з "другого поверху" завдав удару Лукас. В обох епізодах найвищу воротарську майстерність продемонстрував Вальдес.

Після перерви зусилля "ПСЖ" принесли результат. На 50-й хвилині Ібрагімович кинув у прорив Хав'єра Пастора, який втік від Даніеля Алвеса і точним ударом залишив не у справ Вальдеса.

Відразу ж після пропущеного "Барсою" гола Мессі підтягнув гетри, встав з лавки запасних і почав активно розминатися. На полі аргентинець з'явився на 62-й хвилині, замінивши Фабрегаса. Каталонці, надихнувшись виходом свого найкращого бомбардира, полетіли вперед. Удар Жерара Піку блокував захисник, а з пострілом Андреса Иниести ледве впорався Сальваторе Сірігу.

На 71-й хвилині Мессі зробив те, чого від нього чекали. Ні, форвард не забив, але провів всю попередню роботу - накрутив одного захисника, висмикнув на себе другого і зробив пас в район 11-метрової позначки. Там Давид Вілья відкинув м'яч на Педро Родрігеса, який майстерно вразив ціль - 1:1.

Дружині Карло Анчелотті для виходу в півфінал знову потрібно було забивати. Італійський наставник кинув у бій Девіда Бекхема і Кевіна Гамейро, однак захисникам синьо-гранатових вдалося стримати атаки гостей.

Ювентус - Баварія 0:2 (перший матч 0:2)
: Манджукіч, 64, Пісарро, 90+1
Ювентус: Буффон, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Падоин (Ісла, 69), Погба, Пірло, Маркізіо (Джаккерини, 79), Асамоа, Вучиніч, Квальярелла (Матрі, 66)
Баварія: Нойер, Лам, Ван Бюйтен (Боатенг, 35), Данте, Алаба, Хаві Мартінес, Швайнштайгер, Роббен, Мюллер, Рібері (Луїс Густаво, 80), Манджукич (Пісарро, 83)

"Юве" у розрахунку на швидкий гол кинувся вперед зі стартовим свистком. Мірко Вучиніч з перспективної позиції засмутити Мануеля Нойера, правда, не зумів, а Клаудіо Маркізіо з дальньої дистанції відправив м'яч мимо цілі. "Баварія" нікуди не поспішала, але її контратаки були навіть гостріше. Манджукіч після вивіреної передачі Франка Рібері бив, здавалося, напевно, однак на шляху м'яча став Сімоне Падоин.

На 23-й хвилині Андреа Пірло був близький до того, щоб вивести "Ювентус" вперед. Він потужно пробив зі "стандарту" практично з лінії штрафної - м'яч полетів в лівий верхній кут, де зустрівся з Нойером. Незабаром Поль Погба увірвався у вільний простір на правому фланзі і небезпечно прострілив на дальню штангу, проте там нікого не виявилося.

Незадовго до перерви гості втратили через травми Даніеля ван Буйтена, і бельгійського центрального захисника замінив Жером Боатенг. Це не завадило "Баварії", яка на вихідних достроково виграла бундеслігу, потужно провести залишок першого тайму. Так, після розіграшу кутового Давид Алаба завдав акцентованого удару, і тільки майстерність Джанлуїджі Буффона вберегла "Ювентус" від "гола у роздягальню".

"Юве" продовжив гнути свою лінію після перерви. Був близький до мети Фабіо Квальярелла, який обіграв Філіпа Лама і потужно пробив поруч зі штангою. А на 57-й хвилині прекрасну можливість для взяття воріт втратила вже "Баварія", що розкрутила чудову контратаку. Рібері знайшов Манджукіча на краю штрафного, форвард зробив скидку на Роббена, а той закрутив м'яч у штангу.

Пройшло зовсім небагато, і мюнхенці домоглися свого. Удар Хаві Мартінеса після подачі Бастіана Швайнштайгера зі "стандарту" парирував Буффон, але на добиванні першим виявився Манджукіч, який вразив ціль з "другого поверху". Незабаром Томас Мюллер, відгукнувшись на прекрасний пас Роббена, міг подвоїти результат, але не влучив у ворота. Другий м'яч "Баварія" забила у компенсований час, коли вийшовший на заміну Пісарро втілив у гол витончену передачу Швайнштайгера.