Ліга Чемпіонів: " Баварія " і Малага проходять в 1/4 фіналу

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський "Арсенал" ледь не здійснив подвиг, перемігши в Мюнхені "Баварію" з рахунком 2:0. Однак за підсумками двох ігор далі йде лідер Бундесліги, в Лондоні забивший суперникові три м'ячі. Іспанська "Малага" змогла взяти реванш у "Порту" за поразку в першому матчі і вийти до чвертьфіналу турніру.

Баварія - Арсенал

"Арсенал" вирішив почати так само, як вдома, і на цей раз йому посміхнулася вдача: стрімка атака вже на 3-й хвилині дозволила Олів'є Жиру замкнути простріл Тео Уолкотта - 0:1.

Справедливості заради треба відзначити, що момент у гостей був єдиним за першу десятихвилинку, і реалізувати його їм здорово пощастило.

"Баварія" теж збиралася грати в атаці, що і робила весь цей часовий відрізок, після чого суперники трохи заспокоїлися.

У "Арсеналу" не загубився на полі Росіцкі, який добре знає "Баварію" ще з "минулого життя" в Дортмунді. Багато в чому завдяки йому гостям вдавалося проводити на чужій половині не менше, ніж на своїй. Крім того, лондонці зібрано діяли в обороні, дозволяючи німцям загрожувати хіба що з дальньої дистанції ударами Крооса і Роббена та навісами з флангів навмання. Господарі набили собі в статистиці пристойний показник ударів, але рахунок залишався по грі.

Другий тайм почався з посилених атак "Баварії", яка не бажала доводити результат до слизького. Основними дійовими особами стали Арьєн Роббен і Тоні Кроос. Голландець приступив до своєї улюбленої гри, упускаючи момент за моментом і не даючи вступити у справу своїй команді. Відмінно в підіграванні проявляв себе Томас Мюллер. Ну а краще всіх діяв на останньому рубежі голкіпер "Арсеналу" Фабіанскі.

Через 10 хвилин з "канонірами", які намагалися не ніяковіти, несправедливо обійшлися арбітри. Гості мимоволі розгорнули ефектну атаку по центру, м'яч пішов вперед на трудягу Уолкотта, а боковий суддя не потрапив в такт і зафіксував у форварда офсайд. Тут же атака у відповідь завершилася найгострішим прострілом, що при належній зібраності "Баварії" міг стати голом і вбити останню інтригу.

Арсен Венгер освіжив гру, звичайно ж, не Аршавіним, а Жервіньо і Алексом Окслейд-Чемберленом, а в рядах мюнхенців з'явився Маріо Гомес замість витіснившого його з основи Маріо Манджукіча. Лондонський івуарієць відразу ж відзначився комбінацією з Касорлою, одним фінтом в штрафній прибравши пів оборони суперника, але м'яч пустив трохи повз і Мануеля Нойера, і воріт. Не можна сказати, що "Баварія" ризикувала, але невдоволення своїх уболівальників викликала безумовно, особливо з урахуванням того, що свої моменти продовжувала розбазарювати.

"Арсенал" поспішав, і це цілком влаштовувало німецький клуб. До тих пір, поки на 86-й хвилині Лоран Косельни не був успішніше всіх на кутовому: м'яч летить у сітку повз Нойера, і "каноніри" накидаються на воротаря, який не бажає швидко розлучатися зі снарядом - 0:2.

Але дуже швидко минув основний час і три хвилини, додані арбітром. Результат матчу вийшов очікуваним: "Арсенал" добився нервової і дещо героїчної перемоги в Мюнхені, але з німецьким грандом за підсумками двох зустрічей не впорався.

"Баварія" - "Арсенал" 0:2
Голи: Жиру, 3, Косельни, 85

Малага - Порту

Іспанська "Малага" змогла взяти реванш у "Порту" за поразку у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і вийти до чвертьфіналу турніру. Три тижні тому в Португалії іспанці поступилися 1:0, але в другій грі забили вже двічі.

На 43-й хвилині матчу Іско Суарес отримав пас від Мануеля Ітурри і ліквідував промахи першої зустрічі. А вже на 77-й хвилині Рокі Санта Крус після голевої передачі автора першого гола вивів свою команду у другий раунд плей-офф.

Також варто відзначити момент на 49-й хвилині з видаленням Стівена Дефура у складі португальців, що, безсумнівно, вплинуло на підсумковий результат.

Таким чином, в 1/4 фіналу турніру зіграють "Ювентус" (Італія), ПСЖ (Франція), "Боруссія" Д (Німеччина), "Реал" (Іспанія), "Галатасарай" (Туреччина), "Барселона" (Іспанія), "Малага" (Іспанія) і "Баварія" (Німеччина).

"Малага" - "Порту" 2:0
Голи: Іско, 43, Санта Крус, 77
Видалення: Дефур, 49