LG представить дві моделі телевізорів з програмним забезпеченням від Google

Корейський виробник побутової електроніки LG продемонструє публіці дві моделі телевізорів, що працюють на програмному забезпеченні від Google, повідомляє телеканал "Росія-24".

Корейський виробник побутової електроніки LG продемонструє публіці дві моделі телевізорів, що працюють на програмному забезпеченні від Google, повідомляє телеканал "Росія-24".

Їх представлять в наступному місяці в Лас-Вегасі в рамках виставки високотехнологічної продукції CES 2013. Для Google це шанс в черговий раз нагадати світу про свою розробку, яка поки не вразила споживачів: у "гуглотелевізори" інтегрована система інтернет-пошуку і Youtube.

У цей список входять 42-, 57-, 50-, 55- 60-дюймові моделі з майбутньої серії GA6400 поряд з 47- і 55-дюймовими рішеннями лінійки GA7900, оснащеними панелями Cinema Screen. Всі продукти будуть поставлятися з новим переробленим пультом дистанційного керування Magic Qwerty Remote, який надає повноцінну фізичну клавіатуру поряд з розпізнаванням природної мови через мікрофон. Разом з вбудованими функціями пошуку Google це дозволяє користувачам, за словами LG, знаходити телевізійні передачі або інтернет-матеріали однієї лише голосової командою.

Читайте також: Google запустив додаток для iPhone, призначений для надсилання відео в Інтернет

Серед інших функцій згадуються: перевстановлений додаток OnLive, що дозволяє при наявності хорошого інтернет-з'єднання запускати потокові ігри високого класу прямо на телевізорі, без додаткового обладнання; домашній екран, що відображає різні додатки і контент; керівництво LG PrimeTime Quick Guide для перегляду телепередач або фільмів; повноцінний браузер. Про вартість і час виходу на ключові ринки поки нічого не повідомляється.

Спочатку партнерські угоди про поширення пристроїв, оптимізованих під використання програмного забезпечення, Google уклала з Sony і Logitech. Однак вони не змогли домогтися достатнього рівня продажів, тому тепер компанія Бріна і Пейджа робить ставку на корейців.

Читайте також: Google представила рейтинг найпопулярніших роликів на Youtube за 2012 рік

В LG кажуть, що збираються поєднати напрацювання Google з власними і готові до співпраці в довгостроковій перспективі. Зокрема, корейцям подобається технологія, яка дозволяє синхронізувати телефон і телевізор.

Примітно, що нова версія софта для телевізорів від Google дозволяє стороннім розробникам зайнятися створенням нових програм, так же, як це відбувається в рамках мобільної версії ОС Android.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Google, Sony
On Top