ЛЧ: «Інтер» обіграв на своєму полі «Барселону» з рахунком 3:1

Відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів. Італійський «Інтер» приймав на своєму полі іспанську «Барселону» і виграв з рахунком 3:1.

Активніше почала матч «Барселона», заробила кілька штрафних біля воріт господарів поля, проте до справжньої загрози справа не дійшла. У той же час чи не перший момент біля воріт Вальдеса міг закінчитися взяттям воріт, проте Міліто умудрився не влучити по воротах. І вже через хвилину спрацювало футбольне правило «не забиваєш ти, забивають тобі» - Максвелл з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик, звідки Педро завдав точного удару по воротах Сезара. Після пропущеного гола італійці забігали активніше і через кілька хвилин створили ще один прекрасний момент для взяття воріт, проте м'яч, після удару Міліто, трохи розминувся зі штангою. І все ж на 30-й хвилині поєдинку рахунок зрівнявся після точно удару Снейдера.

Ледве почався другий тайм, як господарі поля вийшли вперед: Міліто зумів у штрафному майданчику віддати пас на хід Майкону, що набігав в центр, і бразилець проштовхнув м'яч у сітку воріт Вальдеса. Через п'ять хвилин гості могли вирівнювати рахунок, проте Бускетс з п'яти метрів не зміг переграти воротаря «Інтера». Витримавши натиск гостей, італійці провели показову контратаку, яку точним ударом завершив Міліто. «Барселона» великими силами пішла вперед, мала ще кілька прекрасних шансів для взяття воріт, проте до фінального свистка рахунок на табло не змінився. У результаті - перемога «Інтера» з рахунком 3:1.

Поєдинок у відповідь відбудеться 28 квітня в Іспанії.