Кужель склала повноваження заступника голови партії "Сильна Україна"

Заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель склала з себе повноваження заступника голови партії. Про це вона заявила в ході другого національного з'їзду партії "Сильна Україна", передає кореспондент РБК-Україна.  

Заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель склала з себе повноваження заступника голови партії. Про це вона заявила в ході другого національного з'їзду партії "Сильна Україна", передає кореспондент РБК-Україна.

"Сергій Леонідович, прийміть будь ласка сьогодні мою відставку", - заявила Кужель.

За її словами, шлях на який стає партія "Сильна Україна" суперечить її принципам.

"Я 17 років життя присвятила створенню середнього класу в Україні, тому я не можу піти в команду, яка знищує цей клас... Це не означає, що наші шляхи розходяться, ми просто будемо діяти різними інструментами", - додала Кужель.

Разом з тим, вона оголосила про старт власного цивільного проекту, в якому "не буде лідера, там головний лідер - народ".

Нагадаємо, влітку минулого року, коли уряд в терміновому порядку подав до парламенту «сирий» варіант Податкового кодексу, який не пройшов громадських слухань та не враховував численні побажання бізнес-кіл, заступник голови "Сильної України" Олександра Кужель заявила, що якщо інтереси бізнесу не будуть враховані в Кодексі, то глава партії Тігіпко піде з Кабміну.

Пройшов рік, бізнес як скаржився, так і продовжує скаржитися на Податковий кодекс, а Тігіпко залишився в уряді незважаючи ні на що.

Зазначимо, спочатку Тігіпко увійшов до складу уряду Миколи Азарова на правах "головного по реформам". Між тим, реформи самі по собі буксували, і реформатору було досить складно ужитися в досить консервативному Кабміні Азарова.

Нагадаємо, 16 серпня ц.р. стало відомо, що "Сильна Україна" очолювана Тігіпко приєднається до Партії регіонів. Про це на прес-конференції заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Сьогодні ми (Азаров і віце-прем'єр Тігіпко) перед вами в якості голови партії Партія Регіонів та голови партії "Сильна Україна"... Ми виступили з ініціативою об'єднання наших партій шляхом приєднання "Сильної України" до Партії Регіонів", - заявив Азаров .

Нагадаємо, що за підсумками першого туру президентських виборів в 2010 р. Тігіпко отримав третє місце (13,06% голосів). Хоча Тігіпко дистанціювався від підтримки будь-кого з двох кандидатів, що залишилися, але було зрозуміло, що його виборці в своїй більшості проголосують за Віктора Януковича.

Після перемоги та інавгурації Януковича і призначення Азарова главою Кабміну, Тігіпко очолив економічний напрямок в уряді, і отримав пост віце-прем'єр-міністра з економічних питань. 9 грудня 2010 в результаті проведення адмінреформи став віце-прем'єр-міністром-міністром соціальної політики. Він є відповідальним за проведення пенсійної реформи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся