Куди злітати в низький сезон у дешеві тури

Зараз саме час злітати за кордон на пляжні курорти Зараз саме час злітати за кордон на пляжні курорти
Тати і мами на роботу, діти - в дитсадки і школи. Саме час злітати за кордон на пляжні курорти, де ще тепло і вже не людно. Любителі відпочинку в низький сезон давно запримітили, що в такі періоди туроператори починають знижувати ціни на тури на 10-20% і навіть більше. РБК-Україна розбиралася, куди і за скільки можна злітати з Києва в дешеві тури.

Тати і мами на роботу, діти - в дитсадки і школи. Саме час злітати за кордон на пляжні курорти, де ще тепло і вже не людно. Любителі відпочинку в низький сезон давно запримітили, що в такі періоди туроператори починають знижувати ціни на тури на 10-20% і навіть більше. РБК-Україна розбиралася, куди і за скільки можна злітати з Києва в дешеві тури.

Туреччина

Ця країна залишається улюбленим місцем відпочинку українців за кордоном. У вересні у Туреччині ще тепло, тому туристи можуть покупатися і позасмагати на турецьких пляжах.

Найбільш дешевою пропозицією на найближчі дні є тур в курортне місто Кемер в тризірковий Club Sefikbey. За 15,8 тис. грн два туристи зможуть проживати в готелі з 9 по 16 вересня на умовах all inclusive.

Любителям готелів не нижче п'яти зірок (також all inclusive) доведеться доплатити - самий дешевий тур в такого роду готелю вартує 18,9 тис. грн. За ці гроші двоє українців зможуть відпочити в середземноморському місті Сіде в Laphetos Beach Resort. Дати туру - з 12 по 19 вересня.

Єгипет

Тепліше, ніж у Туреччині, на єгипетському узбережжі. Найдешевший тур на найближчі дати починається 9 вересня. Якщо скористатися програмою Fortuna 3*, то двом туристам він обійдеться всього в 13,3 тис. грн.

Суть програми в тому, що тільки на місці відпочиваючі дізнаються, в який саме тризірковий готель їх приймає туристичний оператор. З твердих зобов'язань - тур з 9 по 16 вересня з харчуванням all inclusive.

Туристи, які прагнуть більшої впевненості в місці відпочинку і вимагають більшого комфорту, можуть поїхати в тур в п'ятизірковий готель Єгипту. Тут мінімальні ціни стартують з 17 тис. грн. За цю суму два туристи зможуть відпочити в Хургаді в Golden Five Paradise. Тривалість туру - з 9 по 16 вересня.

Правда, і тут можна ризикнути - туроператор пропонує програму Fortuna і серед п'ятизіркових готелів, на ті ж самі дати. Ціна ризику - майже на тисячу гривень дешевше, ніж "впевнений" тур в Golden Five Paradise.

Туніс

Ще однією країною з теплим морем у вересні в пропозиціях туроператорів представлений Туніс. Недавній теракт призвів до зниження попиту на відпочинок у цій країні і, як наслідок, зниження цін. Однак після цього місцева влада намагалася посилити охорону туристичних районів.

На найближчі дати найдешевший тур на двох з семиденним проживанням вартує 13,2 тис. грн. За ці гроші туристи зможуть відпочити у місті Сусс в тризірковому готелі Dreams Beach. Виліт 14 вересня, повернення - 21 вересня. З мінусів - з харчування у вартість включені тільки сніданки.

Більш вибагливі туристи можуть вибрати один з п'ятизіркових готелів Тунісу. Найдешевший тур на сім днів коштує 23,2 тис. грн. За цю суму двох туристів поселять у місті Хаммамет в готелі Laico. Харчування - all inclusive. Тур припадає на 14-21 вересня.

Кіпр

Чудовою погода повинна бути у вересні і на Кіпрі. Для його відвідин необхідна так звана про-віза, а для її отримання треба бути готовим почекати кілька днів.

Найдешевший тур коштуватиме 18,4 тис. грн з двох туристів. За ці гроші відпочивальників поселять у місті Айя-Напа в тризіркових Anthea Apt. Дати туру - 12-17 вересня. З мінусів - тур взагалі без включеного харчування.

Відпочинок в п'ятизіркових готелях буде коштувати значно дорожче. Найбільш дешевий подібний тур коштує вже 25,9 тис. грн. За цю суму двоє туристів відпочинуть з 15 по 22 вересня у місті Пафос в Club St George. Правда, і тут у вартість туру не включене харчування.

Греція

Якщо у туристів є шенгенської візи, то вони можуть швидко оформити собі тур в Грецію. Найбільш дешева подорож на найближчі дати в цю країну вартують 12,6 тис. грн. За ці гроші туристи зможуть організувати собі відпочинок з 18 по 25 вересня на острові Родос в двозірковому Rose Hotel Faliraki. Про харчування в цьому випадку доведеться піклуватися самостійно.

Вибагливі туристи можуть поїхати в один з п'ятизіркових готелів Греції. Найбільш економний тур такого роду буде також на 18-25 вересня на Родос - в Medblue Fanes. З додаткових плюсів - харчування all inclusive. Але і коштує все це задоволення вже 20,4 тис. грн.

Італія

Якщо у туристів грошей більше, ніж на відпочинок в Греції, вони можуть вирушити до сусідньої Італії. Найдешевший тур на найближчі дати вартують 27,1 тис. грн. Виліт 19 вересня, а повернення - 26 вересня. Туроператор пропонує відпочинок на курорті Рів'єра-Ді-Уліссі в тризірковому готелі Beauty Raphael. У вартість туру включено сніданки.

Для любителів п'ятизіркових готелів найдешевший відпочинок в Італії обійдеться в 48,6 тис. грн. Для цього двом туристам доведеться вилетіти 12 вересня і повернутися 19. У цей час вони будуть відпочивати на Лігурійському узбережжі в Grand Hotel Alassio. Харчування - також сніданки.

Іспанія

Ще одна "шенгенська" країна - Іспанія - пропонує варіанти трохи дешевші, ніж Італія. Найбільш бюджетний відпочинок на двох туристів на тиждень у вересні буде коштувати 19,7 тис. грн. За ці гроші відпочиваючим запропонують тризірковий готель Best Mediterraneo на курорті Коста-Дорада. Тур без харчування.

Любителем відпочинку в п'ятизіркових готелях очікувано доведеться доплатити. Самий дешевий тур в такі готелі коштує 35,9 тис. грн. Туристам буде запропоновано відпочинок на курорті Коста-Брава в Guitart Monterrey. З мінусів - у вартість не включене харчування. Крім того, виліт відбудеться тільки 30 вересня, а повернення - 7 жовтня.

ОАЕ

Любителі відпочинку в Об'єднаних Арабських Еміратах у вересні також можуть розраховувати на досить низькі ціни. Єдине, необхідно передбачити декілька днів для оформлення віз.

Із знайдених РБК-Україна турів найдешевшою на тиждень для двох туристів виявилася поїздка в місто Шарджа в тризірковий Al Seef. Туроператор бере за відпочинок з 13 по 20 вересня 16,9 тис. грн. Включене у вартість туру харчування - сніданки.

Поціновувачам відпочинку в п'ятизіркових готелях необхідно буде трохи доплатити. Туроператор просить 20,9 тис. грн за відпочинок з сніданками в еміраті Рас-ель-Хайма в Marjan Island Resort & Spa. Дати туру - 13-20 вересня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top