Кубок Америки: Визначилися ще три чвертьфіналісти

Збірні Венесуели, Перу і Уругваю вийшли в чвертьфінал Кубка Америки, який в ці дні проходить у Венесуелі. Напередодні господарі турніру зіграли внічию 0:0 з Уругваєм, а перуанці в драматичному матчі

Збірні Венесуели, Перу і Уругваю вийшли в чвертьфінал Кубка Америки, який в ці дні проходить у Венесуелі. Напередодні господарі турніру зіграли внічию 0:0 з Уругваєм, а перуанці в драматичному матчі із збірною Болівії вирвали нічию, а разом з нею - і путівку в плей-офф. Болівійцям будь що потрібна була перемога, і вони були дуже близькі до неї, двічі по ходу матчу ведучи в рахунку. На 24 хвилині поєдинку Моренно подарував надію своїм фанатам, проте вже через 10 хвилин свіжоспечений партнер Андрія Шевченка по "Челсі" Клаудіо Пісарро порівняв рахунок. Перед самим свистком на перерву Кампос знову вивів Болівію вперед. Весь другий тайм перуанці люто атакували, маючи немало хороших можливостей для взяття воріт. І коли здавалося, що вони вже не зможуть відігратися, все той же Пісарро точним ударом поставив крапку в матчі, принісши, таким чином, своїй команді путівку в 1/4 фіналу Кубка Америки. У іншому матчі групи А господарі чемпіонату збірна Венесуели спокійно зіграла внічию з Уругваєм, чого їй цілком вистачило для виходу в плей-офф з першого місця. Уругвай, у свою чергу, став однією з двох команд, які виходять в плей-офф з третього місця. Сьогодні відбудуться вирішальні матчі в групі В, в яких бразильці зіграють з Еквадором, а мексиканці поміряються силами з Чилі.