Кубок Конфедерацій: Бразилія обіграла Мексику, а Італія - ​​Японію

У другому матчі групового етапу Кубка Конфедерацій збірна Бразилії у Форталезі взяла гору над командою Мексики - 2:0.

Бразилія - ​​Мексика 2:0
Голи: Неймар, 9, Жо, 90 +3
Бразилія: Сезар, Алвеш, Тіаго, Давид Луїс, Марсело, Фред (Жо, 82), Неймар, Оскар (Ернанес, 62), Густаво, Пауліньо, Халк (Лукас, 78)
Мексика: Корона, Родрігес, Сальсідо, Торрадо (Хіменес, 87), дос Сантос, Ернандес, Морено, Гуардадо, Торрес (Баррера, 69), Мьер, Флорес (Еррера, 58)
Попереджені: Дані Алвеш - Еррера, Родрігес

Перша перемога бразильців на цьому турнірі над Японією за рахунком вийшла досить переконливою (3:0), але по грі питання до команди Луїса Феліпе Сколарі таки були. Тому, на матч проти мексиканців п'ятикратні чемпіони світу вийшли з бажанням не тільки заробити чергові три очки, але і показати при цьому феєричну гру. Тим більше що суперник до цього мав. Мексиканці ж у першому поєдинку проти італійців програли, але при цьому виглядали вельми симпатично.

Втім, по перших хвилинах їх протистояння з бразильцями здавалося, що "канаркові" знову не підуть з поля без великої перемоги. Вже в дебюті на повну міць заробила зв'язка форвардів в особі Неймара і Халка. Нападники буквально прасували мексиканську оборону, і забитий м'яч був лише справою часу. Цей момент прийшов уже на дев'ятій хвилині, хоча здавалося, що гості зуміли трохи зрівняти гру і відсунути м'яч від своїх воріт. Даніел Алвес пробігся з м'ячем по флангу і подав на бриючому польоті в штрафну. М'яч від голови захисники опустився акурат в ногу Неймара, який від душі пробив з літа і влучив у ближній кут воріт, що захищаються Хосе Короною.

П'ять хвилин по тому мексиканський кіпер вже показав чудеса реакції, вивудивши м'яч з правої "дев'ятки". І лише після цього страж воріт збірної Мексики зміг перевести дух. Але ненадовго. Бразильці продовжували володіти відчутною перевагою, і час від часу біля воріт гостей знову ставало жарко. Але до перерви рахунок не змінився, і надія у підопічних Хосе Мануеля де ла Торе на позитивний результат зберігалася. Тільки дії мексиканців цю надію підживлювали мало. У передній лінії помітний був лише Джованні дос Сантос, але колишньому хавбеку "Барселони" і "Тоттенхема" доводилося діяти фактично поодинці. Хав'єр Ернандес у цей день виглядав дуже слабо. Більше того, здогадатися, що форвард "Манчестер Юнайтед" є на полі, можна було тільки ознайомлення зі стартовим протоколом.

І матч котився до мінімальної перемоги бразильців, хоча можливостей зняти всі питання про переможця у них було з надлишком. Але, як і в матчі з Японією, останній м'яч був забитий вже в компенсований до другого тайму час. На другій доданій хвилині Неймар створили маленький шедевр, залишивши на лівому фланзі в дурнях відразу двох захисників. Увійшовши по лицьовій в штрафну, новоявлений форвард "Барселони" виклав м'яч точнісінько в ногу тільки-тільки з'явився на полі Жо, і той від душі вколотив м'яч у сітку мексиканських воріт.

Після цієї перемоги бразильці набрали шість очок у своїй групі і забезпечили собі вихід в наступний етап турніру разом з командою Італії.

Італія - ​​Японія 4:3
Голи: Де Россі, 41, Утида, 50 (автогол), Балотеллі, 53 (з пенальті), Джовінко, 86 - Хонда, 21 (з пенальті), Кагава, 33, Окадзакі, 70
Італія: Буффон - Маджо (Абате, 59), Барцальї, К'єлліні, Де Шільо - Монтоліво, Пірло, Де Россі - Аквілані (Джовінко, 29), Балотеллі, Джаккеріні (Маркізіо, 69)
Японія: Кавашіма - Учида (Х.Сакаі, 73), Йошида, Кінно, Нагатомо - Хасебе (Накамура, 90 +2), Ендо - Окадзакі, Хонда, Кагава - Маеда (Хавенаар, 79)
Попередження: Буффон, Де Россі - Хасебе, Кінно

Італійці, як і Бразилія, виграли другий матч на турнірі і разом з ними перед очним поєдинком забезпечили собі місце в півфіналі, тоді як японці разом з Мексикою після другої поразки в суботу розіграють між собою лише третє місце в групі.