А.Кожем 'якін: У КСУ є два проекти рішення з приводу формування коаліції

Заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін підтвердив, що у КСУ є два проекти рішення з приводу формування коаліції. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

Заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін підтвердив, що у КСУ є два проекти рішення з приводу формування коаліції. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами А.Кожем'якіна, обидва ці проекти рішення є "незаконними і антиконституційними". "Є така інформація, вона більше достовірна, ніж ні, що рішення буде неконституційним і незаконним. Їх уже два.

Один проект рішення: дозволити створення коаліції з позафракційними депутатами. Це складніше, оскільки позафракційних тільки 4, а потрібно, щоб було 10.

А друге рішення, яке вони приймуть, це те, що можна створювати коаліцію, але тільки ви направте до КСУ подання за підписом 150 депутатів, щоб тоді трохи підправити Конституцію.

Так і буде. До речі, це ще один привід нашого сьогоднішнього блокування трибуни", - підкреслив нардеп.

Нагадаємо, раніше сьогодні джерело, близьке до суддів КСУ заявило, що Конституційний суд України (КСУ) оприлюднить рішення у справі про формування парламентської коаліції після повернення Президента України Віктора Януковича з Америки.

Нагадаємо, 20 березня ц.р. повідомлялося, що КСУ оприлюднить рішення щодо відповідності Основному закону створення нової парламентської коаліції силами окремих депутатів до 11 квітня - дати можливої поїздки В.Януковича до США. Тоді ж повідомлялося, що керівництво США проявляє пильну увагу долі спірного закону, що став основою для формування нової парламентської коаліції.

Нагадаємо також, що візит В.Януковича до США заплановано на 11-13 квітня ц.р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся