ua ru

Аварія вертольота НАТО в Афганістані: є загиблі

Автор: RBC.UA
В Афганістані в результаті падіння вертольота Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF) загинули 9 військовослужбовців НАТО, ще 4 людини отримали поранення, включаючи одного цивільного.

В Афганістані в результаті падіння вертольота Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF) загинули 9 військовослужбовців НАТО. Ще 4 людини отримали поранення, включаючи одного цивільного, передає РБК з посиланням на іранський телеканал Press TV.

Як повідомили представники військового командування, катастрофа сталася сьогодні на півдні Афганістану. При цьому, як уточнюється, по вертольоту не відкривався вогонь. Ймовірною причиною падіння машини могли стати технічні несправності.

Про інші подробиці події поки не повідомляється.

Нагадаємо, 22 липня ц.р. на півдні Афганістану розбився вертоліт НАТО, в результаті аварії загинули два американських військовослужбовців.

Таліби стверджували, що саме вони збили цей вертоліт, проте командування об'єднаного угруповання цю інформацію спростувало.
Раніше, 9 червня ц.р. в провінції Гільменд на півдні Афганістану був збитий військовий вертоліт ISAF. У результаті аварії загинули четверо військовослужбовців НАТО. Повстанський рух «Талібан» взяв на себе відповідальність за напад.

На початку квітня ц.р. на північному заході Афганістану в провінції Забул розбився військовий вертоліт НАТО. Тоді, чотири людини, серед яких троє військовослужбовців армії США і один цивільний фахівець - загинули. Представник талібів сказав, що вертоліт збили бойовики.

29 березня ц.р. на півдні Афганістану в провінції Забул також зазнав аварії вертоліт Північноатлантичного альянсу. За словами представників місцевої влади, в результаті інциденту постраждали 14 людей, включаючи військових НАТО і афганських військовослужбовців. Тоді відповідальність за подію також узяв на себе рух "Талібан", заявивши, що аварія відбулася в результаті обстрілу бойовиків організації. Однак офіційна влада не підтвердила цю інформацію.