Катастрофа літака Ан-22 в Тульській обл.: загинули 12 людей

У Тульській обл. (РФ) зазнав катастрофи військовий літак Ан-22. Всі 12 чоловік, що знаходилися на борту, загинули. Про це повідомили у військовій прокуратурі Московського військового округу.

У Тульській обл. (РФ) зазнав катастрофи військовий літак Ан-22. Всі 12 чоловік, що знаходилися на борту, загинули. Про це повідомили у військовій прокуратурі Московського військового округу, передає РБК.

Крах військового літака стався напередодні близько 22:00 за київським часом, проте з екранів радарів Ан-22 зник близько 20:00 за київським часом. У цей час літак повинен був знаходитися на висоті близько 7,5 тис. м.

Близько 1:40 за київським часом літак був знайдений в районі селища Червоний Жовтень на кордоні Тульської і Орловської областей. До місця події були направлені групи рятувальників.

Як повідомили в Міністерстві оборони РФ літак Ан-22, що належить відомству летів з Воронежа до Твері. Однією з причин падіння військового літака могла стати технічна несправність судна. Крім цього, розглядаються інші версії події, у тому числі помилка пілотів і попадання птаха в двигуни.

За фактом аварії літака порушено кримінальну справу за ст.351 Кримінального кодексу РФ (порушення правил польотів).

Ан-22 "Антей" (по класифікації НАТО, "Півень") - транспортний турбогвинтовий літак, що випускався з 1965 р.

Нагадаємо, 2 серпня ц.р. в результаті краху літака Ан-24 в Ігарці загинули 11 пасажирів. Чотирьом членам екіпажу вдалося вижити. За даними МНС РФ Ан-24, що розбився в Ігарці належав компанії "КАТЕК-Авіа"і виконував рейс з Красноярська. На борту літака було 4 члени екіпажу і 11 пасажирів, в т.ч. дитина.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top