Котирування золота знижуються нарівні з іншими металами

Ціна золота на готівковому ринку дорогоцінних металів в Лондоні стосовно для її ранкового фіксингу (AM Fixing), що встановлюється щодня в трьох валютах, в п'ятницю, 29 червня, офіційно склала:- 1569,50 дол./тр.унція;- 1006,09 фунта стерлінгів/тр.унція;- 1248,01 євро/тр.унція.

Ціна золота на готівковому ринку дорогоцінних металів в Лондоні стосовно для її ранкового фіксингу (AM Fixing), що встановлюється щодня в трьох валютах, в п'ятницю, 29 червня, офіційно склала:
- 1569,50 дол./тр.унція;
- 1006,09 фунта стерлінгів/тр.унція;
- 1248,01 євро/тр.унція.

Як підкреслює аналітик "ВТБ Капіталу" Андрій Крюченков, неймовірно, але золото не  поводиться як безризиковий актив, знижуючись нарівні з іншими дорогоцінними металами на тлі ще одного ознаменованої високим неприйняттям ризику дня на глобальних ринках. "Схоже, наш ключовий рівень підтримки незабаром знову повернеться до позначки 1538-1540 дол, на якій фізичні гравці повинні почати вести себе більш активно. Палладій виявився лідером серед аутсайдерів, хоча в четвер відбулося технічне пробиття вниз рівня підтримки 583 дол і спрацювали заявки на продаж. Сталий відступ нижче 560 дол (мінімум листопад 2011р.). Ми все ще стверджуємо, що в разі зростання апетиту до ризику, дорогоцінні метали фундаментально позиціоновані більше добре, проте зараз через високу економічну невизначеність на ринках переважають негативні настрої" , - вказує експерт.

"Саміт ЄС у Брюсселі залишається в центрі уваги, в той час як Німеччина не погоджується на об'єднання суверенних боргів. Міністр фінансів Німеччини в четвер спростував чутки про те, що Берлін був готовий схвалити загальний борг в єврозоні. Берлін продовжує дотримуватися позиції, що будь-які такі розмови є передчасними, якщо тільки не буде створено реальний фіскальний союз. За одну ніч це статися не може, і ми побоюємося, що невизначеність щодо монетарного об'єднання буде продовжувати тиснути на ринки", - зазначає експерт.

За його словами, в п'ятницю ринки підбадьорила звістка з саміту ЄС про те, що європейські лідери схвалили використання європейського стабфонду ESM (EFSM) для прямої рекапіталізації банків, що зазнають фінансових труднощів, що особливо сприятливо для практично паралізованої банківської системи Іспанії. Це означає до того ж, що буде засновано єдиний орган банківського нагляду, спочатку підконтрольний ЄЦБ, що також є досить великим кроком на шляху до єдиного банківського союзу. Багато хто сумнівається, що фондів фінансової допомоги ЄС буде достатньо. Однак, як видно, на даний момент ринки задоволені очікуваним збільшенням пакета фінансової допомоги, прийняттям важливого рішення про прямі вливання коштів у проблемні банки єврозони, а також зняттям статусу "старшинства" з урядових кредитів, виплати по яких раніше здійснювалися в пріоритетному порядку перед виплатами приватним власникам облігацій.

"Ми як і раніше бачимо лінію підтримки для золота поблизу травневих мінімумів, незважаючи на те, що ми прогнозуємо збереження високої волатильності і невеликих обсягів торгів, з огляду на завершення у п'ятницю саміту ЄС в Брюсселі. Покупки фізичного золота повинні відновитися з недавніх мінімумів, в той час як інвестори також проявлять більш високу активність на хвилі загальних настроїв ", - підсумував Крюченков.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся