Коста-Ріка вимагає від ФІФА скасувати результат матчу ЧС через снігопад (відео)

Через негоду може бути скасований результат одного з матчів відбіркового турніру чемпіонату світу, які відбулися в п'ятницю. Федерація футболу Коста-Ріки вимагає переграти матч проти США, що закінчився з рахунком 1:0 на користь американців, через погані погодні умови, в яких проходила гра.

Колорадо в ці вихідні накрив сніжний шторм нітрохи не слабший, ніж той, що паралізував життя в Києві. Матч був під загрозою зриву, проте арбітр Жоель Агілар з Сальвадора прийняв рішення виводити команди на поле. В результаті американці перемогли завдяки голу Клінта Демпсі, забитому на 16-й хвилині, а костариканці після гри подали протест.

У заяві костаріканської футбольної Федерації говориться, що кліматичні умови загрожували здоров'ю гравців. Крім того, під час матчу не було видно розмітки і арбітрові довелося перервати гру і викликати на поле персонал, щоб той розчистив хоча б лінії. На думку костаріканців, це є порушенням правил.

М'яч не міг переміщатися по полю через величезну кількості снігу", - говориться в заяві костаріканців. Вони вимагають покарати офіційних осіб, які обслуговували цей матч, за те, що вони дозволили командам вийти на поле.

Перед матчем наставник збірної Коста-Ріки Хорхе Луїс Пінто наполягав на тому, щоб гра була перенесена, а тренер збірної США Юрген Клінсманн був згоден виводити свою команду на поле, так як погода однаково заважала обом суперникам.

У північноамериканській відбірковій групі лідирує команда Гондурасу, яка набрала в двох турах чотири очки. Американці йдуть другими - вони виграли у Коста-Ріки і поступилися Гондурасу. Костариканці набрали в двох матчах одне очко, зігравши внічию з Панамою.