Конгресмена США вигнали із залу засідань за неналежний зовнішній вигляд (фото)

Американського конгресмена-демократа від Іллінойсу Боббі Раша вигнали з залу засідань Палати представників через порушення дрес-коду.

Американського конгресмена-демократа від Іллінойсу Боббі Раша вигнали з залу засідань Палати представників через порушення дрес-коду.

Під час свого виступу він на трибуні одяг капюшон і темні окуляри, повідомляє Associated Press. До останнього моменту ніхто не помічав провокації, так як толстовка з капюшоном була захована під діловий костюм.

Член конгресу США таким способом вирішив підтримати тисячі американців, які вийшли на вулиці в чорних толстовках з капюшонами з вимогою заарештувати вбивцю 17-річного афроамериканського підлітка Мартіна Трейвона.

Вбивство сталося 26 лютого ц.р. в Стенфорді неподалік від міста Орландо, штат Флорида. В той день Джордж Циммерман, який називає себе "капітаном громадського дозору", вийшов з дому за продуктами і звернув увагу на підозрілого підлітка в толстовці з капюшоном на голові. Він вирішив самостійно розібратися з підлітком і з міркувань самооборони застрелив хлопця. Циммерман досі  на волі, звинувачень йому не висували. Протестувальники впевнені, що вбивство темношкірого підлітка було проявом расизму.

Конгресмен Раш заявив, що вітає "молодих людей по всій країні, які заявляють, що ходять в толстовках", і засудив "хуліганів, особливо тих, які наступають на наші закони, що гарантують право носити офіційний костюм або вуличну одяг".

Після інциденту з перевдяганням конгресмена, відомого як захисника прав меншин, вивели із залу засідань.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top