ru ua

Клюєв йде у відпустку, щоб зайнятися передвиборчою кампанією

Клюєв йде у відпустку, щоб зайнятися передвиборчою кампанією Клюєв
Автор: RBC.UA
Секретар Ради безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Клюєв завтра, 8 серпня, йде у відпустку. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

Секретар Ради безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Клюєв завтра, 8 серпня, йде у відпустку. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

"Завтра я напишу заяву і йду у відпустку", - заявив Клюєв.

Раніше Клюєв повідомив, що міністри-регіонали, яких Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструє кандидатами в народні депутати, "буквально на наступний день" підуть у відпустку.

Сьогодні ЦВК зареєструвала 216 кандидатів у народні депутати України від Партії регіонів в одномандатних виборчих округах, а також партійний список Партії регіонів у складі 223 кандидатів.

Як повідомлялося, вчора, 6 серпня, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога відбув у неоплачувану відпустку на період передвиборчої агітації після того, як ЦВК зареєструвала Балогу кандидатом у народні депутати України. Нагадаємо, "Єдиний центр" виставив всього 9 кандидатів по мажоритарних округах, у трьох із них - прізвище Балога.

Нагадаємо, 30 липня в Києві відбувся ХIV з'їзд ПР, на якому був затверджений список кандидатів у народні депутати від партії. Представником ПР у ЦВК з правом дорадчого голосу затверджений народний депутат Владислав Забарський.

Відзначимо, в партійному списку ПР під № 1 зареєстрований прем'єр-міністр Микола Азаров, під № 3 - віце-прем'єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, під № 8 -міністр інфраструктури Борис Колесников, № 11 - міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник , № 12 - міністр юстиції Олександр Лавринович, № 15 - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

Що стосується прем'єр-міністра Миколи Азарова, то він у відпустку йти не збирається. Як повідомив його прес-секретар Віталій Лук'яненко, Азаров піде у відпустку в листопаді, а під час виборчої кампанії продовжить роботу на посту голови уряду.