ua en ru

Кличко заявив, що "Удар" не має наміру об'єднуватися з "Батьківщиною"

Автор: RBC.UA
Партія "Удар" не має наміру об'єднуватися з партією "Батьківщина". Про це в заявив лідер "Удару" Віталій Кличко.

Партія "Удар" не має наміру об'єднуватися з партією "Батьківщина". Про це в інтерв'ю радіо "Свобода" заявив лідер "Удару" Віталій Кличко.

"Ми впевнені, що ми повинні об'єднати і об'єднуємо наші зусилля в парламенті. Але під час позапарламентської роботи ми різні політичні партії, у нас різні платформи, у нас різний виборець і не завжди один плюс один буде два", - зазначив Кличко.

Лідер "Удару" також відзначив, що пропозиції щодо об'єднання політичних сил висувалися під час підготовки до виборів до Верховної Ради в жовтні 2012 р., проте в результаті вони "чітко вирішили йти окремо".

Нагадаємо, в суботу, 15 червня 2013 р., на урочистому з'їзді відбулося об'єднання партій "Батьківщина" і "Фронт змін", ПРП та частини НРУ в єдину політичну силу. Юлія Тимошенко була обрана головою партії "Батьківщина", а Арсеній Яценюк - головою політради партії. Перший заступник глави партії - Олександр Турчинов. Заступниками стали Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, Олександр Абдуллін, Сергій Власенко, Лілія Гриневич, Андрій Іванчук, Андрій Кожем'якін, Іван Кириленко, Григорій Немиря, Сергій Пашинський, Андрій Пишний, Павло Петренко, Арсен Аваков, Ярослав Федорчук та Дмитро Шлемко. Також до політради увійшли Олександр Турчинов, Олександр Абдуллін, Арсен Аваков, Ольга Боднар, Анатолій Бондаренко та Костянтин Бондарєв.

Крім того, з'їзд підтримав висунення екс-прем'єра Юлії Тимошенко кандидатом у Президенти в 2015 р. При цьому заступник глави партії Сергій Соболєв зазначив, що Тимошенко має бути єдиним кандидатом від опозиції.

З'їзд привітали лідер "Удару" Віталій Кличко і лідер "Свободи" Олег Тягнибок.

Зазначимо, що уще в березня 2013 р. Тимошенко заявила про готовність балотуватися в Президенти України на наступних виборах.

Відзначимо також, що заступник глави "Удару" Віталій Ковальчук заявив, що "Удар" наполягатиме на висуванні лідера партії Віталія Кличка єдиним кандидатом у Президенти України від опозиції в 2015 р. При цьому він зазначив, що лідер "Удару" Віталій Кличко є єдиним політиком у країні, який має позитивний рівень довіри. За словами Ковальчука, якщо аналізувати дані соціологічних досліджень, то в разі участі у виборах Януковича і Кличко, лідер "Удару" беззаперечно перемагає.