ru ua

КВУ: "Київська область лідирує по кількості кандидатів-двійників"

Автор: RBC.UA
В Київській області 9 одномандатних округів і в більшості округів є двійники відомих політиків, причому майже під кожного прохідного кандидата, якби ретельно не попрацювала ЦВК. Про це повідомляє Київське обласне відділення Комітету виборців України (КВУ).

В Київській області 9 одномандатних округів і в більшості округів є двійники відомих політиків, причому майже під кожного прохідного кандидата, якби ретельно не попрацювала ЦВК. Про це повідомляє Київське обласне відділення Комітету виборців України (КВУ).

Наприклад в Миронівському окрузі № 93, де балотується колишній лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз не зареєстрували трьох Олександрів Морозів, у зв`язку з тим, що подані ними декларації не відповідають встановленій формі. Щодо колишнього лідера СПУ, то була велика вірогідність висунення його по 92 округу, куди входить Таращанський район - його вотчина, де він завжди отримував перемогу. Тому на всякий випадок там зареєстрували його двійника Олександра Володимировича Мороза та ще від співзвучної партії - Соціалістична Україна.

Також ЦВК не пропустила і двійника прохідного кандидата від Партії регіонів Олександра Кацуби, який балотується по цьому ж 92 округу. Проте зареєструвала двійника його конкурента Віталія Гудзенка - голови Київської обласної організації партії "Сильна Україна", який давно "готував" цей округ. Після вливання партії Тігіпка в Партію регіонів йому дали посаду заступника голови Київської обласної держадміністрації взамін на відмову від балотування, на що він спочатку погодився, а згодом залишив цю посаду і висунувся у депутати.

Не вдалося уникнути двійника і самовисуванцю формально, а фактично представнику влади, всім відомому співучому ректору Михайлу Поплавському. З таким же прізвищем висунувся безробітний Поплавський Володимир Юрійович, мешканець села Мала Снітинка цього ж округу. В цьому окрузі також є двійник ще у одного кандидата, який може скласти конкуренцію Поплавському, а саме у Бойка Віктора Олексійовича, члена Народної партії Литвина, народного депутата 2002-2006 рр., депутата Київської обласної ради. Його двійник теж Бойко Віктор - пенсіонер самовисуванець з Фастова.

Унікальна ситуація щодо двійників склалася у 98 Яготинському окрузі. Там є двійники у трьох потужних кандидатів - колишнього народного депутата Кирила Поліщука, діючого народного депутата Сергія Міщенка та відомої особи на окрузі Олега Бойка, який має двох двійників (одного з таким же ім`ям). Всі вони конкуренти "самовисуванцю" від влади Олександру Мостіпану. До речі, його двійника з таким же прізвищем ім`ям та по батькові ЦВК не пропустила (за недоліки в документах).

Нагадаємо, ЦВК закінчила реєстрацію кандидатів у народні депутати 18 серпня. Вибори відбудуться 28 жовтня.