ua en ru

Обсяг програми відновлення гарячого водопостачання в Києві становить 2 млрд грн

Автор: RBC.UA
Вартість програми "Гаряча вода у місті Києві", яка затвердженна Київською міською радою, становить 1 млрд 988 млн 280 тис. грн, мета програми - відновлення надання гарячої води у житлові будинки Києва. Про це РБК-Україна повідомили у Головному управлінні енергетики, енергоефективності та енергозбереження КМДА.

Вартість програми "Гаряча вода у місті Києві", яка затвердженна Київською міською радою, становить 1 млрд 988 млн 280 тис. грн, мета програми - відновлення надання гарячої води у житлові будинки Києва. Про це РБК-Україна повідомили у Головному управлінні енергетики, енергоефективності та енергозбереження Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У КМДА зазначили, що причинами виходу з ладу циркуляційних мереж гарячого водопостачання є тривалий термін їх експлуатації, понад 25 років, не працюючи (або відсутні) насосні агрегати циркуляції гарячого водопостачання , пошкоджені теплообмінники та внутрішньобудинкові мережі.

З метою виправлення ситуації Київрада затвердила програму "Гаряча вода у місті Києві", якою передбачено відновлення циркуляції гарячого водопостачання протягом 2011-2015 рр. Програма передбачає низку ремонтних заходів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на відповідний рік.

Раніше повідомлялося, що КМДА вважає послугу "гарячого водопостачання" законодавчо не врегульованою, а її надання економічно не вигідним.

Нагадаємо, питання реконструкції систем гарячого водопостачання житлових будинків із застосуванням поновлюваних джерел енергії обговорювалося на першому Київському інвестиційному форумі.

Як повідомлялося, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує зобов'язати органи місцевого самоврядування протягом 5 днів інформувати споживачів про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема, послуги централізованого опалення, холодного і гарячого водопостачання.

Нагадаємо, 5 червня на перетині вулиць Барбюса та Федорова сталося пошкодження мережі діаметром 700 мм. Внаслідок цього стався витік теплоносія на поверхню на проїжджій частині. Пошкодження трапилося через зношеність теплопроводу, якому вже виповнилося 40 років. Від гарячого водопостачання внаслідок пошкодження було відключено 13 споживачів (3 із них - житлові будинки, решта - адміністративні приміщення). 5 червня після обіду аварія була локалізована.

В березні ц.р. у Києві в 704 будинках тимчасово відключили теплопостачання.

Раніше повідомлялось, що в лютому в Україні понад 350 тис. осіб залишилися без водопостачання через декілька аварій на водопроводах. Зокрема, постраждали жителі Львова, Хмельницького і Дніпрорудного. Кілька днів без води залишалася Євпаторія.