Київрада затвердила програму розвитку ЖКГ на 2010-2014 рр. вартістю 24 млрд грн

Четвер 16 вересня 2010 12:51
Автор: RBC.UA
Київрада затвердила програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ) Києва на 2010-2014 рр. За це рішення проголосували 104 депутати, передає кореспондент РБК-Україна.

Київрада затвердила програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ) Києва на 2010-2014 рр. За це рішення проголосували 104 депутати, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександра Мазурчака, обсяг фінансування програми на увесь термін дії складає 24 млрд грн, зокрема 20,5 млрд грн - на комунальне господарство, і 3,5 - на житлове господарство.

О.Мазурчак зазначив, що заходи програми будуть фінансуватися з міського, державного бюджетів та за кошти інвесторів. "Не все фінансування має йти за рахунок бюджету (міського). Тут є інвестиції, кошти приватних структур і загальнодержавний бюджет", - наголосив О.Мазурчак.

За словами чиновника, однією із цілей програми є підвищення рівня оплати населенням комунальних послуг до 98%.

Нагадаємо, 3 вересня ц.р. Київська міська державна адміністрація взяла кредит в 1,5 млрд грн для погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

Відзначимо, 14 травня ц.р. Київрада прийняла бюджет і програму соціально-економічного розвитку Києва на 2010 р. згідно прийнятим документами, передбачається значне скорочення фінансування містобудування і житлово-комунального господарства. Зокрема фінансування сфери ЖКГ знизиться до 340 млн грн (у 2009 р. цей показник становив 1,8 млрд грн). Бюджет не передбачає компенсацію комунальним підприємствам Києва різниці між чинними тарифами на послуги ЖКГ і економічно обгрунтованими.

З 1 липня тарифи на опалення в Києві підвищилися на 40%, а загальна вартість квартплати на 16-17%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся