ru ua

Київ починає road-show випуску евробондів на 300 млн дол

Автор: RBC.UA
Road-show нового випуску єврооблігацій Києва почнеться завтра. Про це РБК-Україна повідомило інформоване джерело в Київській міськдержадміністрації (КМДА).

Road-show нового випуску єврооблігацій Києва почнеться завтра. Про це РБК-Україна повідомило інформоване джерело в Київській міськдержадміністрації (КМДА).

За даними джерела, road-show пройде в п'яти містах - Лондоні, Женеві, Цюріху, Бостоні і Нью-Йорку. Відповідальний за проведення road-show - замголови КМДА Руслан Крамаренко, який сьогодні вже вилетів з Києва до Європи.

Джерело відзначило, що у разі успішного проведення road-show, розміщення єврооблігацій на суму 300 млн дол. розпочнеться в кінці поточного тижня. Термін розміщення єврооблігацій - від 3,5 до 7 років.

Також, за даними джерела, супроводжують розміщення євробондів швейцарський Credit Suisse, Deutsche Bank, а також ВТБ Банк і Зовнішекономбанк (два останніх - Росія).

Сьогодні Fitch Ratings присвоїло випуску очікуваний довгостроковий рейтинг в іноземній валюті "B-(exp)". Фінальний рейтинг буде присвоєний облігаціям після одержання остаточної документації з емісії, яка повинна відповідати отриманій раніше інформації.

Відзначимо, що в травні 2011 р. Київрада дозволила Київській міській державній адміністрації (КМДА) залучити зовнішній кредит шляхом випуску єврооблігацій на суму 300 млн дол. За словами глави КМДА Олександра Попова, залучені кошти в розмірі 200 млн дол.. будуть спрямовані на погашення позики 2004 р ., а 100 млн дол. - на фінансування міських програм.

Нагадаємо, на даний момент в обігу перебувають два випуски єврооблігацій Київради: Київ-2015 - випущені у жовтні 2005 р. на 250 млн дол. під 7,98% річних, погашення - 11 червня; Київ-2012 - випущені в листопаді 2007 р. на 250 млн дол. під 8,25% річних, погашення - 26 листопада.