КХЛ: "Витязь" обіграв "Донбас"

Підопічні Юліуса Шуплера не змогли набрати очки в першому поєдинку заключної виїзної серії регулярного чемпіонату КХЛ.

Незважаючи на турнірне становище "Витязь" зі стартових хвилин матчу не виглядав невмотивованим, хоча і пропустив першим. Донеччани чітко реалізували чисельну перевагу: після кидка Петера Подхрадскі шайбу у ворота добив Томас Кііскінен. Проте вже через чотири хвилини господарі майданчика вдало використали момент зміни п'ятірок у суперників і Подзиньш після гарного проходу Хеннессі точно кинув у кут воріт. Кріс Холт, у відсутності вільного огляду, зреагувати не зміг. Вже на 10-й хвилині за фол проти Доніки достроково відправився в роздягальню Данило Марков, але гра в нерівних складах ні в цей раз, ні до сирени на першу перерву успіху жодній з команд не принесла.

Другий період був затьмарений важкою травмою Сергія Леснухіна, який залишив майданчик на ношах. Стався інцидент в ігровій ситуації і всі чотири судді порушення з боку гравця "Донбасу" не зафіксували, хоча цей момент помітно нервував гравців "Витязя". Втім, до відкритої "ворожнечі" справа не дійшла, а емоції вилилися в швидкості і силову боротьбу. Втім, за 20 хвилин ігрового часу другого періоду глядачі закинутих шайб так і не побачили.

У заключній двадцятихвилинці в'язка гра продовжилася. Донеччани нагнітали обстановку біля воріт Лісутіна, але голкіпер чехівців грав впевнено, відводячи всі загрози від своїх воріт. Був у підопічних Юліуса Шуплера шанс вийти вперед після видалення Олексія Бадюкова, однак хокеїсти "Витязя" вистояли і пішли у атаку. Безглузді помарки в обороні донецького клубу відбилися у кінці поєдинку. На 53-й хвилині зустрічі Хеннессі після прихованої передачі з п'ятака відправив шайбу у ворота. У кінцівці матчу свої моменти мали Бартуліс і Кагарлицький, але шайба вперто не йшла у ворота.

"Витязь" (Чехов) - "Донбас" (Донецьк) - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Голи: 0:1. Кііскінен (Подхрадскі, Недорост) - 04:08-біл., 1:1. Подзиньш (Фейхі) - 08:51, 2:1. Хеннессі (Хафізуллін, Панарін) - 52:56