КХЛ: "Донбас" програв в Мінську "Динамо"

Помарки в обороні призвели до невдалого для підопічних Юліуса Шуплера результату у матчі з мінським "Динамо".

"Динамо" (Мінськ) - "Донбас" (Донецьк) - 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Шайби
: 1:0. Плетт (Лайне, Здобула) - 05:19-біл., 2:0. Стась (Мелешко, Иргл) - 17:26, 3:0. Лайне - 20:51, 3:1. Федотенко (Кашпар) - 58:51-біл.

Стартовий відрізок матчу став для донеччан не найуспішнішим. Євген Дадонів сфолив на синії лінії своєї зони, а Джефф Плетт з партнерами по ланці реалізував першу ж чисельну перевагу. Її незабаром отримали і донеччани, але в одному з моментів саме Дадонів отримав ключкою в обличчя, і поки намагався привернути увагу судді, мінчани перехопили шайбу і "засушили" незручний для себе момент. Під завісу 20-хвилинки Андрій Стась подвоїв перевагу господарів майданчика, встановивши рахунок стартового періоду до двох шайб переваги "Динамо"

Ледве почався другий період Теему Лайне потроїв перевагу мінчан, потрапивши в коник Руслана Федотенка від якого шайба відправилася між щитків Яна Лацо прямо в сітку. Незважаючи на такий поворот подій підопічні Юліуса Шуплера продовжували шукати шляхи до воріт суперників і найкращий шанс скоротити відставання мав Лукаш Кашпар, який на останніх хвилинах періоду не зміг виграти очну дуель у воротаря "Динамо"

У заключній двадцятихвилинці донеччани зробили спроби відіграти гандикап у три шайби, однак каучуковий диск зрадницьки не йшов у ворота Ларса Хаугена. І лише наприкінці зустрічі шайбу престижу з передачі все того ж Лукаша Кашпара закинув капітан ХК "Донбас" Руслан Федотенко, реалізувавши "зайвого" після видалення Янне Нискали.

Використані матеріали прес-служби ХК "Донбас"