КХЛ: "Донбас" поразкою завершив 2012 рік

У Череповці підопічні Юліуса Шуплера поступилися місцевій "Сєвєрсталі".

У Череповці підопічні Юліуса Шуплера поступилися місцевій "Сєвєрсталі".

Читайте також: КХЛ: "Донбас" програв в Мінську "Динамо"

"Сєвєрсталь" (Череповець) - "Донбас" (Донецьк) - 4:3 (3:2, 1:0, 0:1)
Шайби
: 1:0. Казіонов (Шипачов) - 03:03-біл., 1:1. Варламов (Кочетков, Доніка) - 04:46, 1:2. Кашпар (Понікаровський) - 06:03, 2:2. Дедунов (Фєдосєєв) - 09:00, 3:2. Шипачов (Кєтов) - 15:27, 4:2. Медведев (Бергфорс) - 31:13, 4:3. Подхрадскі (Недорост) - 50:54-біл.

Подій першої третини матчу вистачило б на весь поєдинок. Невдачі, які потерпіли "Донбас" і "Северсталь" в попередніх зустрічах, підхльоснули суперників до найактивніших дій в очному поєдинку. І шайби посипалися одна за одною. На гол Казіонова, відповіли Варламов і Кашпар, але піти лідерами на перерву підопічним Юліуса Шуплера не вдалося. Невдалий відрізок перед кінцем першого двадцятихвилинки, протягом якого відзначилися Дедунов і Шипачов, знову змінив розклад сил.

Не використавши жодної з п'яти чисельних переваг, донеччани завершили другий період з ще більшим відставанням після шайби Медведєва. З четвертим пропущеним голом майданчик покинув воротар ХК "Донбас" Ян Лацо, поступившись місцем у "рамці" своєму колезі - Степану Горячевскіх.

Впевнена гра білоруського стража воріт "Донбасу" додала підопічним Юліуса Шуплера сил і нових емоцій і в середині завершальної двадцятихвилинки донеччани змогли скоротити розрив у рахунку, реалізувавши "зайвого". Причому для цього їм знадобилося всього три секунди після видалення Богдана Кіселевича: Вацлав Недорост виграв вкидання, а Петер Подхрадскі не став довго чекати і влучно кинув по воротах. Ситуація на майданчику дозволяла хокеїстам "Донбасу" зрівняти рахунок, проте удача в мікро-дуелі була на боці голкіпера господарів Василя Кошечкіна і всієї "Сєвєрсталі".

Використані матеріали прес-служби ХК "Донбас"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top