КХЛ: "Донбас" обіграв "Витязь"

Вперше в регулярному чемпіонаті КХЛ підопічні Юліуса Шуплера, ХК "Донбас" закинули у ворота суперників більше чотирьох шайб.

Одинадцятий матч поспіль донеччани пропускають шайбу першими. Факт особливо нічого не значущий, адже в п'яти з цих випадків раніше підопічні Юліуса Шуплера здобули підсумкову перемогу, але і не особливо приємний, адже наздоганяти завжди важче, ніж "тікати". Гол Хеннессі на 4-й хвилині звітного матчу був певною мірою несподіваним, адже передача від Королюка прийшла від борту, а шайба по шляху минула двох захисників "Донбасу". Не реалізувавши дві чисельних переваги, господарі майданчика досить скоро змогли відновити рівновагу зусиллями Яні Туппурайнена, Лукаша Кашпара і Яна Коларжа, забросившего дебютну шайбу у складі ХК "Донбас". Атака третьої ланки вийшла широкою і швидкою.

Видалення Сергія Перетягіна на останніх секундах двадцятихвилинки обійшлося неприємностями вже в другому періоді. Хеннесі записав на свій рахунок дубль, а протримавшись під натиском донеччан "Витязь" забив і в третій раз. Панарін, виїхавши з заду воріт Яна Лацо, без перешкод кинув у кут воріт. Через дві хвилини Подхрадскі чітко використав зайвого, відправивши шайбу під поперечину, чого хвилинами раніше в такій же ситуації, але в рівних складах не зробив Туомас Кііскінен. Завершувати другу двадцятихвилинку гравцям "Донбасу" довелося втрьох проти чотирьох і штрафний час у цьому періоді не закінчилося. Близько хвилини нерівних складів залишилися на кінцівку матчу.

Однак, на цей раз рахунок залишився незмінним, і отримавши невелику психологічну перевагу, донеччани змогли вдруге в матчі відновити рівновагу. Євген Дадонів виграв дуель тет-а-тет з Іваном Касутіним. Можливо, саме цей момент вплинув на вартового воріт гостей, який через три хвилини пропустив в четвертий раз. Змінена перша ланка вивела на кидок капітана команди і Руслан Федотенко був точний. Касутін залишив майданчик, а замінивший його Саприкін протримався недовго. Правда, в цьому йому допомогли партнери по команді, двоє з яких відбували двохвилинне покарання. Руслан Федотенко негайно покарав опонента за порушення правил. І це ще не все. Кашпар і Подхрадскі надали можливість відзначитися Петтеру Віртанену, який підняв планку клубного рекорду в КХЛ. Вперше в поточному чемпіонаті донеччани забили у ворота суперників більше чотирьох шайб

"Донбас" (Донецьк) - "Витязь" (Чехов) - 6:4 (1:1, 1:2, 4:1)

Голи: 0:1. Хеннессі (Королюк) - 03:46, 1:1 Коларж (Кашпар, Туппурайнен) - 11:32, 1:2. Хеннессі (Трощинський) - 20:54-більш., 1:3. Панарін - 32:17, 2:3. Подхрадскі (Кашпар, Дадонів) - 34:53-біл., 3:3. Дадонів (Недорост) - 45:54, 4:3. Федотенко (Петтерссон, Понікаровський) - 49:14, 5:3. Федотенко (Уїлсон) - 52:37-5х3, 6:3. Віртанен (Кашпар, Подхрадскі) - 53:57-біл., 6:4. Двуреченский (Панарін, Чернов) - 59:48-біл.

"Донбас": Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Уілсон-Подхрадськи, Дадонів-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Коларж, Туппурайнен-Віртанен-Кашпар. Сильницький-Терещенко, Нікіфоров-Доніка-Петтерссон.

"Витязь": Касутін (Саприкін, 49:14-60:00). Трощинський-Марков А., Корольов-Хеннессі-Королюк. Головков-Марков Д., Панарін-Чернов-Двуреченский. Селезньов-Хафізулін, Белоусов-Бадюков-Тимкін. Кудінов-Фейхі, Сергєєв-Тихоміров-Леснухін.

Використані матеріали прес-служби ХК "Донбас"