Kernel підписала опціон на покупку Allseeds Group

Сільськогосподарська компанія Kernel підписала опціон на покупку контрольного пакета виробника і експортера рослинної олії Allseeds Group, повідомили РБК-Україна в прес-службі компанії.

Сільськогосподарська компанія Kernel підписала опціон на покупку контрольного пакета виробника і експортера рослинної олії Allseeds Group, повідомили РБК-Україна в прес-службі компанії.

Зокрема, в компанії відзначили, що готові заплатити за контрольний пакет 42 млн дол. у випадку схвалення угоди Антимонопольним комітетом України та завершення комплексної перевірки діяльності Allseeds Group, яку проводить компанія Kernel.

У компанії повідомили, що виробничі активи Allseeds Group розташовані в Україні, включають в себе олієекстракційні заводи, зернові елеватори і термінал для перевантаження і експорту олії.

Як вже повідомлялося, минулого року група компаній Allseeds Group вклала 20 млн дол. в будівництво енергокомплексу у ВАТ "Кіровоградолія". З введенням комплексу, компанія отримала можливість економити значні кошти завдяки відмові від використання природного газу, повністю забезпечила себе технологічним паром і електроенергією, вартість якої тепер знизилася в 10 разів.

Нагадаємо, Kernel - вертикально-інтегрована агропромислова компанія, яка входить до трійки найбільших виробників і експортерів бутильованої соняшникової олії. Частка українського ринку становить 35% (ТМ "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Домашня", "Чумак Золота"). Компанія також входить до десятки найбільших експортерів зернових культур. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

Allseeds GROUP - один з провідних світових компаній-виробників і експортерів олії. Група компаній є третім в Україні виробником соняшникової олії і також входить до ТОП 10 найбільших експортерів України. Allseeds GROUP об'єднує торгово-закупівельні, виробничі, елеваторні, транспортні (експедиторські) підприємства та підприємства, що здійснюють інвестиційну діяльність у розвиток агропромислового комплексу та олійно-жирової галузі. Allseeds GROUP є власником двох переробних заводів загальною потужністю 565 тис. тонн/рік. Також групі належить 16 сховищ загальною потужністю 600 тис. тонн. Основною діяльністю Allseeds GROUP є закупівля насіння соняшнику, подальше виробництво і продаж соняшникової олії та макухи. Більша частина продуктів переробки, а також олійних, зернових і зернобобових культур реалізується за кордон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся