Кембридж розміщує облігації на 560,7 млн дол

Кембриджський університет розміщує облігації вперше за більш ніж 800-річну історію.

Кембриджський університет розміщує облігації вперше за більш ніж 800-річну історію, пише The Guardian. Університет випустив бонди на 350 млн фунтів (560,7 млн дол.) з терміном погашення 40 років. Тижнем раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's присвоїло Кембріджському університету найвищий рейтинг - ААА зі стабільним прогнозом. Відзначається, що дана оцінка вища, ніж у Банку Англії.

Очікується, що прибутковість по облігаціях складе приблизно 0,6%. Виручені кошти підуть на фінансування "загальнокорпоративних цілей", включаючи інвестиції "в область викладання, а також забезпечення досліджень на найвищому міжнародному рівні".

Читайте також: Київ випустив муніципальні облігації внутрішньої позики на 250 млн дол

Раніше Кембридж був оцінений як другий кращий університет в світі, поступившись першим місцем лише Массачусетському технологічному інституту. Рейтинг був підготовлений британською компанією Quacquarelli Symonds.

Відзначається, що активи Кембриджського університету складають 4 млрд фунтів (6,4 млрд дол.), істотно збільшившись в 2009 р. в рамках святкування 800-річчя навчального закладу.

Читайте також: Італія розмістила бонди на 6,65 млрд євро

Кембриджський університет є другим за часом заснування університетом у Великобританії після Оксфордського і четвертим у світі. Університет був створений із зібрання вчених людей міста Кембриджа, яке було утворено, судячи по літописах, в 1209 р. У 1214 р. були складені формальні університетські правила Кембриджа.

Серед людей, так чи інакше пов'язаних з Кембриджським університетом, 88 нобелівських лауреатів - за цим показником він посідає одне з перших місць серед вищих навчальних закладів світу.

Читайте також: Нобелівська премія з літератури 2012 вручена китайцеві Мо Яню (фото, відео)

Серед підрозділів університету є 31 коледж, Кембриджська обсерваторія і Кавендішської лабораторії. Університети Кембриджу та Оксфорду часто разом називають "Оксбрідж".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся