ua en ru

Катастрофа поїзда в ПАР: сотні постраждалих

Автор: RBC.UA
На околиці найбільшого міста ПАР Йоганнесбурзі напередодні, 19 травня, зіткнулися два поїзди приміського сполучення.

На околиці найбільшого міста ПАР Йоганнесбурзі напередодні, 19 травня, зіткнулися два поїзди приміського сполучення, передає РБК.

За даними південноафриканських ЗМІ, в результаті події постраждали 857 людей, двоє з них перебувають у критичному стані.

Представник екстреної служби 911 Джефф Уїкс розповів, що тяжкопоранені були доставлені вертольотами в госпіталі ім.Шарлотти Максеке. Інцидент стався в місті Соуето, передмісті Йоганнесбурга, де проживають багато трудових мігрантів з інших регіонів ПАР і сусідніх країн.

Прибулі на місце аварії поїздів лікарі виявили пасажирів, що лежали прямо на залізничних шляхах. Передбачається, що в четвер увечері один з поїздів врізався в інший склад, що стояв на станції Фомолонг. Причини такої масштабної аварії поки не називаються.

Нагадаємо, 7 квітня ц.р. велика залізнична катастрофа сталася в Ізраїлі. Недалеко від курортного міста Нетанія зіткнулися два пасажирські потяги. Аварія сталася вранці в 100 м від залізничної станції на ділянці між Нетанія і Бейт-Йєгошуа. За попередніми даними, в результаті аварії постраждали 60 осіб. Всі постраждалі госпіталізовані в найближчі лікарні, у більшості легкі травми. За не встановленою поки причиною, поїзди, що рухалися в зустрічному напрямку, опинилися на одній колії і врізалися. За попередніми даними, причиною аварії могла стати помилка одного з машиністів.

Нагадаємо, 2 лютого ц.р. в результаті залізничної аварії на півдні Чехії одна людина загинула і 20 були поранені.

29 січня ц.р. 10 людей загинули в Німеччині в результаті зіткнення електрички та вантажного поїзда. Аварія сталася пізно ввечері в суботу районі Саксонія-Анхальт у міста Магдебург. У результаті інциденту 43 людини отримали поранення, 18 з них - серйозні.

2 жовтня 2010 р. у Норвегії з рейок зійшов пасажирський поїзд, в результаті постраждали 40 осіб. Інцидент стався на кордоні зі Швецією, біля норвезького міста Скоттерад. Два перших вагона, що слідували за локомотивом, зійшли з рейок і перекинулися.

Більш серйозна залізнична аварія сталася 2 жовтня, в Індонезії. Пасажирський поїзд, що йшов із столиці країни Джакарти до міста Семаранг, врізався в той, який зупинився на станції. У результаті зіткнення потягів на острові Ява загинули не менше 43 чоловік, кілька десятків пасажирів отримали поранення. Серед загиблих є діти.

20 вересня сталася велика залізнична катастрофа в Індії. Через відмову семафора товарний склад на повному ходу протаранив пасажирський експрес "Індор-Гваліор". У результаті аварії загинули 15 людей, більше 40 пасажирів потягу отримали різні травми.

Кілька великих залізничних аварій сталося в 2009 р. у Бельгії. Так у лютому 2010 р. поблизу міста Хале сталася найбільша залізнична катастрофа за всю історію країни: загинули 18 і були поранені 162 людини. Аварія сталася з вини машиніста, який, не помітивши заборонний сигнал світлофора, продовжив рух і лоб в лоб зіткнувся з іншим поїздом.