Кабінет міністрів України схвалив виділення 23 млрд грн на фінансування ЖКХ в 2008-2011 рр. Відповідне положення міститься в законопроекті "Про внесення змін до Загальнодержавної програми реформування ЖКХ на 2004-2011 гг.", схваленому на засіданні уряду. Зокрема, в 2008 р. планується направити в ЖКХ 8 млрд грн, в 2009 р. і 2010 р. - по 9 млрд грн, в 2011 р. - 6 млрд грн.
Кабінет міністрів України схвалив виділення 23 млрд грн на фінансування ЖКХ в 2008-2011 рр. Відповідне положення міститься в законопроекті "Про внесення змін до Загальнодержавної програми реформування ЖКХ на 2004-2011 гг.", схваленому на засіданні уряду. Зокрема, в 2008 р. планується направити в ЖКХ 8 млрд грн, в 2009 р. і 2010 р. - по 9 млрд грн, в 2011 р. - 6 млрд грн.
Крім того, передбачається, що, починаючи з 2012 р., бюджетні кошти не виділятимуться на технічне переоснащення ЖКХ, а тільки 1,5 млрд грн - на погашення ставок за кредитами. У 2013 р. і 2014 р. на дані цілі передбачено направити 1 і 0,5 млрд грн.
Разом з тим, як відмічено в законопроекті, до 2011 р. весь житлофонд необхідно передати в управління Товариства співвласників багатоквартирних будинків. Як наголошується в документі, на даний час при 90% рівні приватизації квартир лише 8,5% житлофонду знаходиться в управлінні 5,947 тис. товариств співвласників.
Також, для створення ринкової інфраструктури у сфері ЖКХ передбачається впровадження служби єдиного замовника, інституту домоуправлінців. На даний час, за інформацією Міністерства, в Україні налічується 41 тис. старих і аварійних житлових будинків, а кожен третій багатоквартирний житловий будинок вимагає поточного або капітального ремонту.
Як наголошувалося, внаслідок подорожчання енергоносіїв, неплатежів споживачів і неефективного використання ресурсів збитки підприємств ЖКХ в першому півріччі склали 861 млн грн.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: