ru ua

Кабмін ввів посаду заступника голови ДПАУ - голови ДПА в Києві

Автор: RBC.UA
Кабмін України ввів посаду заступника голови Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) - голови Державної податкової адміністрації в м. Києві замість посади заступника голови ДПАУ.

Кабмін України ввів посаду заступника голови Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) - голови Державної податкової адміністрації в м. Києві замість посади заступника голови ДПАУ. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну України № 670-р від 24 березня 2010 р.

Нагадаємо, 24 березня Прем'єр-міністр України Микола Азаров представив нового голову ДПАУ Олександра Папаїку.

Як зазначив М.Азаров, перед новим главою ДПАУ стоять декілька серйозних завдань. Зокрема, податкова не буде брати авансом, однак буде чітко виконувати свої функції щодо збору податків, буде викорінювати корупційні схеми, відновлювати податкову дисципліну. За словами М.Азарова, з підприємцями будуть вироблятися партнерські відносини.

Щодо питання роботи попереднього голови ДПАУ Сергія Буряка, М.Азаров повідомив, що у нього немає даних, які характеризують його з негативного боку. Однак робота попереднього керівництва ДПАУ буде ретельно вивчена. "Ті зловживання у сфері адміністрування ПДВ не були в безповітряному просторі. Їх робили конкретні люди, і вони повинні відповісти. Коли прізвища стануть відомі, ми їх оприлюднимо", - сказав він.

А.Папаїка раніше працював у Держстраху, КРУ Донецька, фінансовому відділі Донецького міськвиконкому. До 2003 р. обіймав посаду начальника Донецької обласної ДПА, а після цього завідував кафедрою банківської справи Донецького національного університету.

Нагадаємо, минулої середи уряд звільнив Сергія Буряка, який очолював адміністрацію з кінця 2007 року, і призначив в.о. голови ДПАУ-начальником податкової міліції Віктора Шейбута.