Кабмін завтра розгляне питання про збільшення статутного капіталу "Ощадбанку"

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 20 жовтня розгляне проект урядової постанови "Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та внесення змін до його статуту".

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 20 жовтня розгляне проект урядової постанови "Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та внесення змін до його статуту", а також законопроект про загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Крім того, будуть розглянуті проекти законів "Про внесення змін до статті 11 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про внесення зміни до статті 9 закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності", "Про фонд майбутніх поколінь".

Кабмін також розгляне проект президентського указу про надання Одеському державному економічному університету статусу національного, проекти урядових постанов "Про деякі питання надання банкам державної фінансової допомоги та її використання", "Про затвердження порядку підготовки та оприлюднення звіту про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції", "Про забезпечення функціонування єдиної системи пошуку і рятування на морі", "Про утворення територіальних органів Державної пенітенціарної служби".

Нагадаємо, 30 вересня ц.р. голова комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік заявив, що ВАТ "Державний ощадний банк України" ("Ощадбанк") залишиться у державній власності. "Ощадбанк" залишатиметься у державній власності, ніяких планів по його приватизації немає ... Це принципова позиція парламенту і уряду...", - підкреслив він.

У липні глава Фонду держмайна України (ФДМУ) Олександр Рябченко повідомив, що вважає можливим продаж міноритарних пакетів державних банків - "Ощадбанку" та "Укрексімбанку", у тому числі й на фондовій біржі.

В "Ощадбанку" тоді заявили, що вважають цю пропозицію недоцільною. "Питання про продаж як частини пакету акцій "Ощадбанку", так і повного пакету періодично виникає впродовж останніх 5-8 років. Це рішення виключно в компетенції уряду, але, безумовно, "Ощадбанк" сьогодні являє собою досить привабливий об'єкт для потенційних інвесторів . У той же час "Ощадбанк" в силу історично сформованих обставин виконує унікальну соціальну функцію. Виходячи з цього, вважаю більш правильним залишити "Ощадбанк" в повній власності держави", - повідомив тоді голова правління "Ощадбанку" Сергій

Зазначимо, 8 липня "Ощадбанк" дорозмістив облігацій на 200 млн дол на 5 років, наростивши обсяг випущених облігацій до 700 млн дол. Прибутковість встановлена ​​на рівні основного розміщення - в 8,25%. За наявною інформацією, нові облігації були випущені під 100,75% до номіналу.

На початку березня "Ощадбанк" випустив облігації на 500 млн дол на 5 років під 8,25%. "Книга заявок на придбання 5-річних бондів була перепідписана більш ніж 2 рази і склала близько 1,2 млрд дол за участю більше 100 інвесторів", - говорилося в повідомленні. Також повідомлялося, що єврооблігації пройдуть лістинг на Ірландській фондовій біржі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся