ru ua

Кабмін вирішив зробити пробне незалежне оцінювання платним

Автор: RBC.UA
Кабінет міністрів України вирішив зробити платним пробне незалежне оцінювання. Про це йдеться в постанові Кабміну від 1 червня 2011 р. № 575.

Кабінет міністрів України вирішив зробити платним пробне незалежне оцінювання. Про це йдеться в постанові Кабміну від 1 червня 2011 р. № 575.

Документом вносяться зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності. Так, до переліку вноситься пункт "проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами".

Нагадаємо, вчора, 2 червня, в Україні почалось зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Зокрема, вчора і сьогодні відбувається тестування з української мова та літератури.

Тестування з української мови та літератури пройде також 3 червня. ЗНО з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська мови) відбудеться 6 червня, з математики - 8 червня, з російської мови - 10 червня, з біології - 14 червня, з історії України - 16 червня, з фізики - 20 червня, з географії - 22 червня, з хімії-24 червня.

Більше 250 тис. випускників зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2011 р.

Зазначимо, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту проведе додаткову сесію зовнішнього незалежного тестування 27 червня-5 липня.

Зокрема, міністерство доручило Українському центру оцінювання якості освіти забезпечити проведення додаткової сесії зовнішнього тестування з: російській мови - 27 червня, української мови та літератури - 29 червня, математики - 30 червня, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської) та біології - 1 липня, історії України, і фізики - 4 липня, географії та хімії - 5 липня.

Зовнішнє незалежне оцінювання - іспити для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) в Україні, комплекс організаційних процедур (передусім - тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до ВНЗ. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної як результати вступних іспитів до ВНЗ. З 2008 року проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов'язковою умовою вступу до вищого навчального закладу.