Кабмін розподілив обов'язки звільнених віце-прем'єрів між А.Клюєвим і Б.Колесніковим

Середа 20 жовтня 2010 14:54
Автор: RBC.UA
Віце-прем'єр-міністри України Андрій Клюєв і Борис Колесніков розподілили між собою функції звільнених віце-прем'єрів Віктора Слаути і Володимира Сівковича, повідомили РБК-Україна в Секретаріаті Кабінету міністрів України.

Віце-прем'єр-міністри України Андрій Клюєв і Борис Колесніков розподілили між собою функції звільнених віце-прем'єрів Віктора Слаути і Володимира Сівковича, повідомили РБК-Україна в Секретаріаті Кабінету міністрів України.

Згідно прийнятому сьогодні розпорядженню, обов'язку В.Слаути виконуватиме А.Клюєв, а В.Сівковича - Б.Колесніков. Таким же чином віце-прем'єри розподілили між собою регіони, за які відповідали звільнені колеги.

Нагадаємо, 13 жовтня Президент України Віктор Янукович звільнив В.Слауту і В.Сівковича з посад віце-прем'єрів для приведення у відповідність з Конституцією кількісного складу Кабінету міністрів України.

Згідно указу від 13 жовтня 2010 р. № 955/2010, В.Слаута призначений радником Президента України. В.Сівкович, у свою чергу, згідно указу від 13 жовтня 2010 р. №957/2010, призначений заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо також, 1 жовтня ц.р. Конституційний суд України (КСУ) визнав неконституційною політичну реформу 2004 р. Таким чином, саме з тієї дати почала діяти Конституція України формату 1996 р. Згідно Конституції 1996 р. до складу Кабміну повинні входити один перший віце-прем'єр і три віце-прем'єри.

В даний час до складу Кабміну входять перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв і три віце-прем'єри - Борис Колесніков (з питань Євро-2012), Сергій Тігіпко (з економічної реформи) і Віктор Тіхонов (з питань регіональної політики). Раніше був звільнений зі своєї посади віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семіноженко.

Крім того, в парламенті на початку липня ц.р. був зареєстрований проект постанови про звільнення С.Тігіпка, який, як тоді прогнозувалося, планували розглядати на сесії ВР восени.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся