ru ua

До гасіння пожеж в РФ приєдналася Франція

Автор: RBC.UA
Влада Франції направляє до Росії літак для допомоги в гасінні лісових пожеж. Про це повідомляє "Ехо Москви" з посиланням на прес-службу уряду РФ.

Влада Франції направляє до Росії літак для допомоги в гасінні лісових пожеж. Про це повідомляє "Ехо Москви" з посиланням на прес-службу уряду РФ.

Питання, пов'язані з наданням французькою стороною допомоги Росії в боротьбі з лісовими пожежами, глави урядів двох країн Володимир Путін і Франсуа Фійон обговорили в ході телефонної розмови. Зокрема, Ф.Фійон повідомив, що з Франції до РФ прямує літак для допомоги в гасінні лісових пожеж.

Як відзначили в прес-службі уряди РФ, В.Путін і Ф.Фійон домовилися, що уточнення деталей надання допомоги пройде по лінії відповідних міністерств.

Відзначимо, не дивлячись на те, що Росія відкрито не просила світову спільноту про екстрену допомогу у зв'язку з лісовими пожежами, різні країни продовжують направляти свої сили і засоби. Серед країн, що вже надають Росії допомогу, - Вірменія, Казахстан, Білорусь і Італія. Раніше стало відомо, що свою допомогу Росії запропонувала Польща, Молдавія і Болгарія.

Напередодні Україна направила до Росії пожежний вертоліт Мі-8 для участі в боротьбі з лісовими пожежами. Відповідно до вирішення Президента України і угоди між урядами України і РФ про співпрацю у сфері попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих і ліквідації їх наслідків, для надання допомоги в гасінні лісових пожеж на території Воронежської області з 3 серпня 2010 р. залучені два пожежні літака Ан-32П МНС України, а з 5 серпня - два звідні загони головних управлінь МНС в Луганській і Харківській областях.

Нагадаємо, в результаті лісових пожеж, які палають в Росії внаслідок аномальної жари, загинули щонайменше 52 людини, не менше 2 тис. будинків знищено вогнем.