До опалення почали підключати житлові будинки столиці

ПАТ "Київенерго" розпочало підключення житлових будинків до централізованого опалення. Процес підключення триватиме 5-7 днів.

ПАТ "Київенерго" розпочало підключення житлових будинків до централізованого опалення, повідомляє прес-служба компанії.
Процес підключення триватиме 5-7 днів.

Запуск теплоносія здійснюється у всіх районах столиці згідно з графіком, затвердженим КМДА. В першу чергу тепло з'явиться у тих будинках, де внутрішні мережі технологічно готові прийняти теплоносій. Також важливим фактором є відсутність у споживачів боргів.
Всього "Київенерго" має подати опалення в 9 тис. 623 житлових будинки.

Читайте також: У Києві почали опалювати об'єкти соціальної сфери

Підключення систем теплопостачання столиці здійснюється в три етапи. Спочатку повинні підключити об'єкти соціальної сфери, навчальні заклади і тільки потім житловий фонд і адміністративні будівлі.

Подавати тепло на об'єкти соціальної сфери почали 8 жовтня. Станом на сьогоднішній ранок вже опалюються 189 об'єктів - дитячих садків, лікарень, шкіл та інших навчальних закладів, житлових будинків.

Про свою готовність до початку опалювального сезону "Київенерго" заявило минулого тижня, і повідомляло, що в підготовку столичного енергокомплексу до опалювального сезону 2012-2013 компанія вклала більше 300 млн грн. Кількома днями пізніше технічний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Зайцев повідомив, що "Київенерго" інвестувало в підготовку до опалювального сезону 1,5 млрд грн.

Читайте також: У найближчі кілька днів в Україні різко похолодає

Зазначимо також, що заборгованість комунальних і державних підприємств перед "Київенерго" складає 1,8 млрд грн., 625 млн грн. заборгувала "Київенерго" КМДА. Глава КМДА Олександр Попов зазначив, що Адміністрація з різниці в тарифах розрахувалася на 70%.

Гідрометцентр, у свою чергу, попереджав, що в Україні різко похолодає і задощить. Середньодобова температура знизиться до 6-8 градусів - того порогу, який передбачає початок подачі тепла до квартир.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся