ua en ru

Внаслідок штормів і торнадо в центральній Америці загинули восьмеро людей

09:11 26.05.2008 Пн
2 мин
У результаті штормів і торнадо, що обрушилися на центральні штати США, загинули принаймні восьмеро людей. Семеро з них загинули в результаті торнадо на північному сході штату Айова поряд з м. Паркесбург. У місті є сильні руйнування, постраждали більшість шкіл і будинків.

У результаті штормів і торнадо, що обрушилися на центральні штати США, загинули принаймні восьмеро людей. Семеро з них загинули в результаті торнадо на північному сході штату Айова поряд з м. Паркесбург. У місті є сильні руйнування, постраждали більшість шкіл і будинків. Сильний шторм з грозою і градом знявся і в штаті Міннесота в м. Сент-Пол, де зникли безвісти близько 20 людей. У місті було зруйновано декілька десятків будинків, загинула дворічна дитина. З міста, на яке обрушився шторм, було евакуйовано 300-400 сімей через побоюваня, викликані можливим витоком газу, а також оголеною електропровіднею. Відзначимо, 11 травня 2008 р. повідомлялося, що в результаті чергової хвилі потужних торнадо, що обрушилися на штати Оклахома, Міссурі, Джорджія, загинули щонайменше 22 людини. У Оклахомі смерч забрав життя 7 людей, в Джорджії - 5 людей. У Міссурі в результаті ураганів, що промайнули, загинули 10 людей. 2 травня 2008 р. смерчі і торнадо на Середньому Заході США забрали життя 7 людей. Перший удар стихії цього року припав на південні штати - на початку лютого торнадо пройшли Арканзасом і Теннессі, їхніми жертвами тоді стали більше 50 людей. Нагадаємо, в березні 2007 р. в результаті 65 сильних торнадо в трьох центральних штатах США- Оклахома, Колорадо і Техас - загинули чотири людини, відбулися сильні руйнування житлових будинків у деяких містах.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: