Через спалах інфекції закрили 20 шкіл і 4 дитячих садки в Харківській обл

У місті Богодухові Харківської області згідно з рішенням Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Богодухівській районній державній адміністрації (РДА) з 12 жовтня 2012 р. тимчасово припинено заняття в 20 школах і 4 дитячих садочках.

У місті Богодухові Харківської області згідно з рішенням Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Богодухівській районній державній адміністрації (РДА) з 12 жовтня 2012 р. тимчасово припинено заняття в 20 школах і 4 дитячих садочках, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Зокрема, наголошується, що в дані установи поставлялися продукти харчування приватним підприємцем М., який є ймовірним джерелом кишкової інфекції. "Домівки дітей оглядають бригади медиків. На сьогодні спалахом дизентерії охоплено 7 з цих шкіл. З інших навчальних закладів пацієнти не зверталися за допомогою", - йдеться у повідомленні МОЗ.

Нагадаємо, станом на 12 жовтня в результаті спалаху гострої кишкової інфекційної хвороби в Богодухові зареєстровано 72 випадки захворювання, з них 67 у дітей. Спалах триває з 5 жовтня 2012 р.

Читайте також: У шкільній їдальні в Харківській обл. отруїлася 21 людина, до лікарні потрапили 19 дітей

На стаціонарному лікуванні перебуває 54 особи, з них 49 дітей. Решта проходять лікування в домашніх умовах. Станом на 11 жовтня 2012 р. у 20 хворих встановлено етіологічний фактор - дізентірію Зонне. Дослідження біологічного матеріалу від інших хворих триває.

Читайте також: В Одеській обл. з гострим гастроентеритом госпіталізовані 12 вихованців дитячого комбінату

При дослідженні об'єктів навколишнього середовища в харчових продуктах в гімназії № 1 виявлено також збудник дизентерії Зонне. На харчоблоках інших шкіл також виявлені численні порушення санітарно-гігієнічного режиму.

Читайте також: На весіллі в Одеській області отруїлися 20 людей

За фактом спалаху хвороби прокуратурою району порушено кримінальну справу. Комісійне розслідування випадку групового захворювання триває.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся