Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу

Італійська і бразильська збірні видали просто дуже чудовий матч, який завершився справедливою нічиєю. Бразильці вели 2:0, але італійці зуміли переламати хід поєдинку і вирвати нічию.

21 березня, 21:40
Женева, "Стад де Женева"
Італія - Бразилія 2:2
Гол:
Де Росси, 54, Балотеллі, 56 - Фред, 33, Оскар, 42
Італія: Буффон, Маджіо Бонуччі, Барцальї, Де Шильо, Де Россі, Пірло, Монтоліво, Джакерини, Освальдо, Балотеллі
Бразилія: Сезар, Алвеш, Луїс, Данте, Эрнанес, Фернандо, Оскар, Халк, Фред, Неймар

На жаль, все. Закінчився цей прекрасний матч.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу90+1 хв. Ерананеса змінив на полі Густаво.

89 хв. Команди обмінялися ударами зі штрафних. Неймар пробив прямо в стінку. А Диаманди разом зі стінкою, трохи, стадіоні не перекинув.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу85 хв. Жан вийшов замість Халка.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчуІталія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу83 хв. Полі отримав жовту картку за фол в центрі поля проти Ернанеса. А тим часом, Джиралдіно змінив на полі Балотеллі.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу81 хв. Діаманті вийшов замість травмованого Де Россі.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу78 хв. Маджо звалив Неймара біля своєї штрафної.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу77 хв. Замість Луіса Феліпе вийшов Марсело.

76 хв. Балотеллі і Черчи розіграли комбінацію на правому фланзі. У підсумку, Маріо виявився з м'ячем в штрафну і пробив в дальній кут. Але м'яч зачепив ногу захисника.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу74 хв. Антонеллі з'явився на полі. Замість Де Шильо.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу70 хв. Луїс жорстко в'їхав в ноги Маджо. Жовта бразильцеві.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу68 хв. У італійців замість Джакерини повілся на полі Полі.

67 хв. Раз за разом, бразильці намагаються розіграти "стінку" в штрафній збірної Італії. Виглядає так, ніби вони зараз м'яч у ворота внесуть. Але з останнім пасом щось не то у п'ятикратних чемпіонів світу.

63 хв. Монтоліво пробив із-за штрафної. М'яч зачепив ногу захисника і прилетів до Балотеллі. Маріо прийняв м'яч, але пробив прямо в голкіпера. А міг вивести свою команду вперед.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу62 хв. Кака на полі. Замість Оскара вийшов грати легендарний гравець.

60 хв. Оскар пройшов по правому флангу, змістився до воріт і перевів м'яч ліворуч під удар Фреду. Але цій дії перешкодив захисник. А все виглядало так динамічно і яскраво.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу56 хв. А ось це вже щось неймовірне! Балотеллі перехопив м'яч у центрі поля, пройшов до штрафної і красивим ударом перекинув Сезара. М'яч залетів у праву "девтяку". Краса!
Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу54 хв. Подача кутового з лівого флангу призвела до того, що Де Россі зумів підставити ногу і м'яч залетів у ворота.

50 хв. Хоч італійці і більше володіють м'ячем, атаки бразильців виглядають набагато небезпечніше.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. Заміна у Італії. Вийшли Ель Шаарви і Черчи. Залишили поле Пірло і Освальдо.

Другий тайм на "Стад де Женев". Дивимося та насолоджуємося.

Так бразильці забивали другий гол. Зверніть увагу на нову зачіску Дані Алвеша. Тепер у Барселоні є свій фанат групи Мопед.

Перерва. Відпочиваємо.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу42 хв. Другий гол влітає у ворота Буффона! Просто немовірно красива контратака бразильців завершилася тим, що Неймар змістився з правого флангу в центр і віддав на набігаючого Оскара. Той спокійно прийняв м'яч і проштовхнув того повз Буффона.

40 хв. Пірло партнери вивели на ударну позицію на лінії штрафної. Андреа спробував закрутити м'яч в дальній кут, але у нього це не вийшло.

37 хв. А тепер Халк, трохи не вивів Неймара один на один. Але Буффон випередив бразильську зірку.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу32 хв. Бразильці відкрили рахунок! Після подачі з лівого флангу, Монтоліво спробував підчепити м'яч головою, але тільки продовжив політ м'яч. А прилетів він прямо на ногу Фреду, який наодинці стояв на дальній штанзі, звідки він вбив м'яч у ближній кут воріт Буффона.

30 хв. А тепер вже італійці влаштували суперникові тотальне володіння м'ячем. Протягом декількох хвилин вони тримали м'яч у своїх ногах.

Італія - Бразилія: Стенограма онлайн трансляції матчу26 хв. Де Россі відзначився першою жовтою карткою в матчі.

25 хв. Гра потекла вже в іншому руслі. Якщо раніше обидві команди намагалися з допомогою швидкості виходити на чужу половину поля. То зараз, володіють м'ячем бразильці, а італійці грають на контратаках.

21 хв. Пірло видав чергову свою геніальну передачу, яка вивела один на один Маджо на побачення з Сезаром по правому флангу атаки. Але удар у італійця не вийшов і воротар зміг відбити м'яч.

18 хв. Фернандо дуже непогано пробив дальній штрафний по центру воріт. М'яч пролетів поряд з правою "дев'яткою" Буффона.

14 хв. Монтоліво грубо зупинив прохід Оскара по флангу. Поки що суддя вирішив не показувати картку гравцеві. Але здається, що Рікардо без неї сьогодні не піде з поля.

10 хв. Трохи заспокоїлися команди. Якщо це можна так назвати. Дуже швидко обидві команди переходять з оборони в атаку. Але зараз вже без ударів.

6 хв. Оце так! Монтоліво з центру поля вивів на ударну позицію Балотеллі. Маріо пробив, але Сезар ногами вибив м'яч на кутовий.

4 хв. Неймар протягнув м'яч по центру воріт і сильно пробив з-за штрафної. Тепер настав час вступати в гру Буффону.

2 хв. Ось це початок! За півтори хвилини команди встигли обмінятися трьома моментами. Найнебезпечнішим був удар Джакерини, який він завдав з меж штрафної. Жуліо Сезар зреагував.

Почався матч в Женеві. Чекаємо величезного задоволення від сьогоднішнього футболу.

Добрий вечір, шановні вболівальники. Вже дуже скоро почнеться дуже цікавий поєдинок між збірними Італії та Бразилії.