Історія незалежної України: чим нам запам'яталися ці 25 років

Україна святкує 25-річчя з дня незалежності Україна святкує 25-річчя з дня незалежності
Чверть століття Україна є незалежною державою. За ці роки країна пережила дві революції, п'ять президентів, 21 уряд. Населення країни скоротилося з 52 мільйонів до 42-х. Ми не стали багатшими, а швидше біднішими. Зараз, за рівнем ВВП на душу населення ми займаємо 134 місце – це менше ніж в Узбекистані, але не більше ніж на Соломонових островах. Зараз ми одне з 41 держави, де йдуть військові конфлікти. РБК-Україна підготувала своє бачення головних подій 25 років незалежності України.

Чверть століття Україна є незалежною державою. За ці роки країна пережила дві революції, п'ять президентів, 21 уряд. Населення країни скоротилося з 52 мільйонів до 42-х. Ми не стали багатшими, а швидше біднішими. Зараз, за рівнем ВВП на душу населення ми займаємо 134 місце – це менше ніж в Узбекистані, але не більше ніж на Соломонових островах. Зараз ми одне з 41 держави, де йдуть військові конфлікти.

Ми – різні. В Україні живе більше 20 етнічних груп. Але ми – українці. І якщо б зараз в країні був би оголошений референдум про незалежність, то за неї проголосувало б 87% (дані фонду "Демократичні ініціативи").

РБК-Україна підготувала своє бачення головних подій 25 років незалежності України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top