Джерело: В.Слаута може бути призначений губернатором Запорізької обл

Вівторок 21 грудня 2010 19:07
Автор: RBC.UA
Губернатором Запорізької обл. невдовзі буде призначений екс-віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута, а Львівської обл. - член Партії регіонів Петро Писарчук.

Губернатором Запорізької обл. невдовзі буде призначений екс-віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута, а Львівської обл. - член Партії регіонів Петро Писарчук. Про це повідомило РБК-Україна джерело у Партії регіонів.

За словами народного депутата, нинішнього губернатора Львівської обл. Василя Горбаля та губернатора Запорозької обл. Бориса Петрова буде звільнено, і на їх місця будуть призначені нові люди, а саме П.Писарчук і В.Слаута відповідно.

Як зазначив губернатор Запорізької обл. Б.Петров у коментарі РБК-Україна, про подібний указ йому не відомо.

Нагадаємо, сьогодні джерело в Тернопільській облдержадміністрації повідомило, що губернатора Тернопільської обл. Михайла Цимбалюка переводять на відповідну посаду до Львова замість губернатора Львівської обл. В.Горбаля. "На місце М.Цимбалюка повинні призначити главу Підволочиської РДА Валентина Хоптяна", - сказало джерело.

Крім того, сам В.Горбаль сьогодні повідомив, що 21 грудня, в другій половині дня В.Янукович підпише указ про звільнення з посади голови Львівської облдержадміністрації.

Ймовірно офіційне представлення нового голови Львівської ОДА відбудеться у четвер, 23 грудня, під час візиту до Львова віце-прем'єра Бориса Колеснікова.

У коментарі РБК-Україна В.Горбаль відмовився що-небудь говорити на цю тему.

Відзначимо, В.Горбаль на сьогодні є народним депутатом України.

Також відзначимо, 13 жовтня В.Янукович звільнив з посади віце-прем'єра В.Слауту. Згідно з указом, В.Слаута був призначений радником Президента України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся