О.Довгий спростував інформацію про написання ним заяви про відставку

Понеділок 18 квітня 2011 19:22
Автор: RBC.UA
Секретар Київради Олесь Довгий спростував інформацію про те, що ним написана заява про відставку. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар секретаря Київради Ольга Туній. 

Секретар Київради Олесь Довгий спростував інформацію про те, що ним написана заява про відставку. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар секретаря Київради Ольга Туній. 

«Ніяких заяв я не писав, сказав Олесь Станіславович», - повідомила кореспонденту РБК-Україна О.Туній.

Раніше, джерела близькі до О.Довгого повідомили РБК-Україна, що секретар Київради подав у відставку за власним бажанням. Як повідомили джерела в Київраді і КМДА, сьогодні до обіду питання про відставку ще не було очевидне.

Також, за інформацією джерела РБК-Україна на сьогоднішній день в його розпорядженні є копія заяви О.Довгого про відставку, яка серед іншого є в розпорядженні депутатів Київради.

Нагадаємо, 16 квітня ц.р. депутат Київради від фракції Леоніда Черновецького Алла Шлапак повідомила, що в Київраді зареєстрований лише один проект рішення про відставку секретаря Київради Олеся Довгого, автором якого є лідер фракції БЮТ Тетяна Меліхова. Вона також підкреслила, що О.Довгий найімовірніше висловить свою позицію з цього приводу на майбутньому засіданні Київради, яке заплановане на вівторок, 19 квітня.

У той же час, за даними джерел газети "Дзеркало тижня", О.Довгий власноруч вже написав заяву про свою відставку.

Як повідомлялося, засідання Київради, заплановане на 14 квітня, було скасовано розпорядженням № 21 заступника міського голови - секретаря Київради О.Довгого від 12 квітня 2011 р.

Варто зазначити, що Верховна Рада України (ВР) 7 квітня відмовилася призначити позачергові вибори столичної влади. Проект постанови про вибори в Києві був ініційований депутатами від фракції БЮТ-Батьківщина Миколою Томенком, Сергієм Міщенком, Сергієм Подгорним. Голова Партії регіонів Олександр Єфремов раніше заявив, що Київська міська рада має сама приймати рішення, чи в змозі вона проводити вибори в Києві.

Нагадаємо також, що 31 березня ц.р. депутати Київради проголосували проти звільнення з займаної посади секретаря Київради Олеся Довгого. Дане питання на голосування поставив сам О.Довгий, попросивши депутата Київради, лідера фракції "Удар" Віталія Кличка, "не турбуватися".

Зазначимо, що депутат Київради від фракції БЮТ Олександр Бригинець запропонував депутатам звільнити з займаної посади секретаря Київради О.Довгого. За його словами, Київрада також повинна прийняти рішення про звільнення Київського міського голови Леоніда Черновецького і оголосити проведення дострокових виборів до Київради.

У той же день О.Довгий, підсумовуючи звіт голови КМДА, розкритикував голову КМДА Олександра Попова. Він підкреслив, що своїм становленням в якості керівника столиці О.Попов зобов'язаний, в тому числі, депутатам Київради.

 У свою чергу О.Попов раніше закликав до зміни керівництва Київради і формування "нової конструктивної більшості". О.Попов також заявив, що найближчим часом у Київраді буде створена більшість, що складається з прихильників голови КМДА.

Також відзначимо, що 9 лютого ц.р. мер Києва Леонід Черновецький спростував інформацію про те, що він написав заяву про відставку. Л.Черновецький також повідомив, що швидше за все, не буде балотуватися на виборах мера Києва в 2012 р. При цьому мер Києва заявив, що можливо буде балотуватися до парламенту на наступних виборах.

У разі відставки міського голови, згідно з нормами чинного українського законодавства, позачергові вибори його наступника мають відбутися не пізніше, ніж через 60 днів після відставки. Також можливі позачергові вибори міського голови і Київради, але за рішенням ВР або самої Київради. Якщо Київрада не оголошує про саморозпуск, а також не оголошуються позачергові вибори мера, його обов'язки до настання чергових виборів виконує секретар міськради. Секретарем Київради є О.Довгий, обраний за списком Блоку Черновецького.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся