ru ua

Джерело: О.Медведько обійме посаду секретаря РНБО, Р.Богатирьова - глави Мінохоронздоров'я

Автор: RBC.UA
Колишній генеральний прокурор України Олександр Медведько очолить Раду національної безпеки і оборони, де на посаді секретаря він змінить Раїсу Богатирьову.

Колишній генеральний прокурор України Олександр Медведько очолить Раду національної безпеки і оборони, де на посаді секретаря він змінить Раїсу Богатирьову. Про це «Комерсант-Україна» повідомило джерело в Адміністрації Президента.

"Медведько стане секретарем Ради безпеки, а Раїса Богатирьова обійме посаду в уряді", - сказало джерело. Мова йде про посаду міністра охорони здоров'я, стверджує співрозмовник в уряді. За його словами, час для перестановок в Кабміні обраний дуже вдало. "Міністр охорони здоров'я Зиновій Митник пройшов на мажоритарних виборах в Івано-Франківську облраду (балотувався по виборчому округу №54 у місті Коломиї), так що перестановка пройде спокійно, і Богатирьова, що має медичну освіту, займе його місце", - заявило джерело. Відзначимо, що Р.Богатирьова довгий час працювала в Краматорську: у 1980-1990-х роках вона була заступником головлікаря центральної міської лікарні.

Нагадаємо, вчора, 3 листопада, у зв'язку із завершенням терміну повноважень Президент України Віктор Янукович звільнив Олександра Медведька з посади генерального прокурора України.

За словами голови держави, у нього з О.Медведьком відбулася бесіда, під час якої той звернувся з проханням перейти на іншу роботу. «Він звернувся до мене, оскільки у нього закінчився п'ятирічний конституційний період перебування на посаді. Згідно із законом, він має право працювати далі, тобто продовжити свою роботу з подальшим затвердженням за рішенням Президента України у Верховній Раді», - зазначив Президент.

«Головна причина: він вважає, що треба модернізувати органи прокуратури, потрібно проводити реформування системи правоохоронних органів та проводити ротацію кадрів», - зауважив голова держави.

Остаточного рішення щодо подальшої роботи О.Медведька наразі немає, сказав В.Янукович. За словами голови держави, воно буде прийнято найближчими днями. «Він (О.Медведько) буде працювати, я впевнений, на достатньо високому рівні, і його досвід та знання потрібні державі», - резюмував Президент.